Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/08/2015

Nowa wersja aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV

Grupa Onet.pl wydała nową wersję aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV. Dzięki temu ich posiadacze mogą korzystać z serwisu w taki sam sposób, jak użytkownicy smartfonów, tabletów i serwisu WWW.

Dzięki nowej wersji aplikacji VoD.pl użytkownicy Samsung Smart TV mają dostęp do pełnego katalogu serwisu, obejmującego ponad 8 tysięcy pozycji, w tym polskich i zagranicznych premier filmowych, popularnych seriali, filmów fabularnych i dokumentalnych, a także krótko- i długometrażowych bajek i programów dla dzieci. Katalog obejmuje materiały bezpłatne oraz płatne udostępnione w jakości HD*.

Na widzów czekają słynne polskie superprodukcje, np. „Miasto 44”, „Jack Strong” czy „W ciemności”, a także wiele popularnych seriali, jak choćby „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość”. W każdym miesiącu posiadacze Samsung Smart TV mogą się spodziewać kilku premier. W sierpniu pojawi się między innymi nominowana do Złotego Globu komedia „Dumni i wściekli”, skandynawski kryminał „Zabójcy bażantów” oraz nagrodzona Oscarem i Złotym Globem „Selma” opowiadająca historię laureata Pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.

Dużym udogodnieniem dla posiadaczy aplikacji jest możliwość logowania, która pozwala na kontynuowanie na ekranie telewizora seansu rozpoczętego na smartfonie lub komputerze i odwrotnie. Użytkownicy mają też możliwość wypożyczania płatnych materiałów bezpośrednio z poziomu telewizora, z wykorzystaniem płatności SMS.

Nowa wersja aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV

(RED)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku