Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/08/2015

Nowa wersja aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV

Grupa Onet.pl wydała nową wersję aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV. Dzięki temu ich posiadacze mogą korzystać z serwisu w taki sam sposób, jak użytkownicy smartfonów, tabletów i serwisu WWW.

Dzięki nowej wersji aplikacji VoD.pl użytkownicy Samsung Smart TV mają dostęp do pełnego katalogu serwisu, obejmującego ponad 8 tysięcy pozycji, w tym polskich i zagranicznych premier filmowych, popularnych seriali, filmów fabularnych i dokumentalnych, a także krótko- i długometrażowych bajek i programów dla dzieci. Katalog obejmuje materiały bezpłatne oraz płatne udostępnione w jakości HD*.

Na widzów czekają słynne polskie superprodukcje, np. „Miasto 44”, „Jack Strong” czy „W ciemności”, a także wiele popularnych seriali, jak choćby „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość”. W każdym miesiącu posiadacze Samsung Smart TV mogą się spodziewać kilku premier. W sierpniu pojawi się między innymi nominowana do Złotego Globu komedia „Dumni i wściekli”, skandynawski kryminał „Zabójcy bażantów” oraz nagrodzona Oscarem i Złotym Globem „Selma” opowiadająca historię laureata Pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.

Dużym udogodnieniem dla posiadaczy aplikacji jest możliwość logowania, która pozwala na kontynuowanie na ekranie telewizora seansu rozpoczętego na smartfonie lub komputerze i odwrotnie. Użytkownicy mają też możliwość wypożyczania płatnych materiałów bezpośrednio z poziomu telewizora, z wykorzystaniem płatności SMS.

Nowa wersja aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV

(RED)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku