Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/08/2015

Nowy, lekki tablet GOCLEVER Quantum 960M

Goclever wzbogaca portfolio tabletów o nowy, biały model z ekranem IPS w niestandardowym rozmiarze 9,6 cala. Ta propozycja zaspokoi potrzeby fanów zielonego robota, którzy szukają lekkiego urządzenia z większym ekranem – do codziennego użytku i pracy, ale nie chcą nadwyrężać portfela.

Quantum 960M jest z kilku względów propozycją niestandardową. Producent wyposażył nowy model w moduł 3G, GPS i DUAL SIM oraz prawie 10-calowy ekran. Urządzenie posiada wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 9,6 cala i rozdzielczości 1280x800px, co zapewnia wysoką jakość obrazu i wygodne czytanie/oglądanie treści. Tablet oparty jest na wydajnym, czterordzeniowym procesorze MediaTek MT6582 1,3GHz (Cortex A7) wspieranym przez 1 GB pamięci RAM.

Quantum 960M posiada 8 GB pamięci flash z możliwością rozszerzenia o 32 GB (czytnik kart microSD). Wielofunkcyjność urządzenia oparta jest na zestawie wyposażenia, wśród których najważniejsze to: modem 3G, gniazdo dual SIM, moduł GPS (wspomagany przez A-GPS) oraz bezpłatna mapa Europy, co przyda się zwłaszcza w pełni sezonu wakacyjnego. Bateria 4200 mAh zapewnia ok. 4 godziny pracy na Wi-Fi.

GOCLEVER Quantum 960M pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat. To smukła i superlekka (zaledwie 435g) propozycja dla tych, którzy cenią wielofunkcyjne rozwiązania i miłe dla oka wzornictwo. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 549 zł. Nowy tablet Goclever już za parę dni będzie dostępny w sklepach internetowych z elektroniką użytkową.

tablet GOCLEVER Quantum 960M

(RED)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku