Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/09/2015

Mobilny eurobank – szybki podgląd stanu konta

Eurobank oddał do dyspozycji użytkowników systemu iOS aplikację z widgetem, który pozwala na szybki podgląd stanu konta bez konieczności logowania się do bankowości mobilnej. Bank odświeżył także aplikację przeznaczoną na urządzenia z systemem Android.

Eurobank jest pierwszym bankiem w Polsce, który zaproponował wygodny widget klientom detalicznym korzystającym z iPhonów i iPadów. Widget pozwala na szybki dostęp do wybranych informacji, bez konieczności logowania. Każdy klient może w łatwy sposób dostosować widget do swoich potrzeb. Saldo środków na rachunku może zostać pokazane w formie graficznej wyrażonej w procentach. Gwarantuje to bezpieczeństwo ponieważ klient sam definiuje kwotę, która odpowiada za 100% wartości stanu konta. Kwota ta nie jest znana innym osobom.

Widget może prezentować również kwoty trzech ostatnich operacji oraz saldo rachunku w PLN. Zakres prezentowanych danych zależy od preferencji użytkownika. Dostęp do widgeta jest intuicyjny i łatwy. Wystarczy jeden ruch palca – przeciągnięcie w dół od górnej krawędzi ekranu urządzenia.

Zmiany nastąpiły także w aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android – po ostatniej aktualizacji aplikacja wyraźnie przyśpieszyła, a jej używanie jest teraz jeszcze bardziej wygodne.

eurobank-aplikacja

(RED)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku