Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/10/2015

Fossil prezentuje inteligentne zegarki

Firmy Intel i Fossil zaprezentowały nową linię inteligentnych zegarków. Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android.

Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik. Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz. Fossil Q Reveler to przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer. Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania. Cała linia inteligentnych akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii Intela. Nowe produkty Fossil są zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit, Health, UP by Jawbone oraz UA Record by Under Armour.

Smartwatche i inteligentne opaski stają się coraz bardziej popularne, jednak dotychczas niewiele było na rynku urządzeń, które można by nosić również w sytuacjach wymagających formalnego stroju. Dzięki współpracy z Fossil stworzyliśmy produkty łączące zaawansowaną technologię Intela z wyjątkowym designem – mówi Paweł Magdziarz z Intel Polska.

Fossil_Q_Grant_1

Fossil Q Grant

Fossil Q Reveler

Fossil Q Reveler

 

Fossil Q Dreamer

Fossil Q Dreamer

(RED)


Komentarze

  1. AL napisał(a):

    Lubię zegerkia F., mam kilka. Fajny design, atrakcyjna cena. Opaska? Why not but… why only for android??? Where is iOs???

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku