Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/11/2015

Dostęp do GraphicStock przez 7 dni za darmo

GraphicStock to ponad 300 000 grafik, rysunków, zdjęć, ikonek, przycisków. Teraz przez 7 dni za darmo, wystarczy się zarejestrować.

Internetowe stocki czyli bazy gotowych obrazków, zdjęć i wszelkiej maści grafik są bardzo popularne od wielu lat. Korzystają z nich nie tylko profesjonaliści, ale często też amatorzy. Niestety większość stocków udostępnia swoje zasoby odpłatnie. Promocja GraphicStock i możliwość korzystania z ich zasobów przez 7 dni za darmo, to w takiej sytuacji tym większa okazja.

GraphicStock przez 7 dni za FREE

Pobrane pliki graficzne nie podlegają żadnym restrykcją czasowym, to znaczy, że po ustaniu promocji nadal można z nich korzystać za darmo.

Akcja GraphicStock ma jeden „haczyk” jeżeli można się tak wyrazić. Dzienny limit zdjęć i grafik do ściągnięcia wynosi 20 szt. Oznacza to, że w ciągu tych 7 dni możemy pobrać za darmo maksymalnie 140 obrazków.

Tak czy owak, jeżeli wyokrzystujecie grafikę do swojej pracy, warto skorzystać.

Więcej o GraphiStock znajdziecie na ich stronie:

www.graphistock.com

(A.K.)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku