Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/11/2015

Dostęp do GraphicStock przez 7 dni za darmo

GraphicStock to ponad 300 000 grafik, rysunków, zdjęć, ikonek, przycisków. Teraz przez 7 dni za darmo, wystarczy się zarejestrować.

Internetowe stocki czyli bazy gotowych obrazków, zdjęć i wszelkiej maści grafik są bardzo popularne od wielu lat. Korzystają z nich nie tylko profesjonaliści, ale często też amatorzy. Niestety większość stocków udostępnia swoje zasoby odpłatnie. Promocja GraphicStock i możliwość korzystania z ich zasobów przez 7 dni za darmo, to w takiej sytuacji tym większa okazja.

GraphicStock przez 7 dni za FREE

Pobrane pliki graficzne nie podlegają żadnym restrykcją czasowym, to znaczy, że po ustaniu promocji nadal można z nich korzystać za darmo.

Akcja GraphicStock ma jeden „haczyk” jeżeli można się tak wyrazić. Dzienny limit zdjęć i grafik do ściągnięcia wynosi 20 szt. Oznacza to, że w ciągu tych 7 dni możemy pobrać za darmo maksymalnie 140 obrazków.

Tak czy owak, jeżeli wyokrzystujecie grafikę do swojej pracy, warto skorzystać.

Więcej o GraphiStock znajdziecie na ich stronie:

www.graphistock.com

(A.K.)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku