Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/11/2015

Hit dla Macuserów – niesamowita paczka programów od Parallels

Zbliżający się Black Friday to tradycyjnie okazja do polowania na okazje. Właśnie nadarza się jedna z tych przez duże „O”, o ile jesteś posiadaczem komputera Apple. Parallels przygotował niesamowitą paczkę programów o wartości ponad 500 dolarów, którą można nabyć za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych – to prawdziwych HIT dla Macuserów.

Parallels umożliwiających na komputerze z systemem OS X równoległą instalację innego systemu operacyjnego, np. Windows. Parallels pozwala na swobodne przełączanie między systemami, bez konieczności wylogowywania i wyłączania komputera. Zresztą Parallels specjalnie przedstawiać nie trzeba – to jedno z najlepszych i najpopularniejszych narzędzi w swojej klasie.

Paralles for Mac

Firma przygotowała dla użytkowników komputerów Apple niesamowitą ofertę. Kupując lub robiąc upgrade do najnowszej wersji Parallels Desktop na Maca za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych, dostajemy paczkę programów za łączną wartość ponad 500 usd czyli nieco poniżej 2 tys. złotych. I to jakich programów! Zobaczcie sami:

Dodatkowe programy w Parallels Bundle:

1Password – chyba nie ma użytkownika Maca który o tym programie chociaż nie słyszał. Najlepsze narzędzie do zarządzania naszymi hasłami. Absolutnie.
Evernote Premium – roczna subskrypcja w najwyższej wersji najpopularniejszego cyfrowego pomocnika do przechowywania notatek, stron i informacji.
Camtasia – świetna aplikacja do nagrywania w postaci video i edytowania tego co dzieje się na naszym ekranie.
Pocket Premium – roczna subskrypcja aktualnie chyba najlepszej aplikacji typu read it later.
PDFpenPro 7 – kombajn do pracy z plikami PDF
Snagit – zaawansowany program do pracy ze zrzutami z ekranu
Parallels Acces – również w formie rocznej subskrypcji możliwość zadalnego dostępu do naszego komputera, zarządzania plikami oraz przechowywania ich w chmurze.

Paralles Bundle - Hit dla Macuserów

Wszelkiej maści „paczki” z oprogramowanie są coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze, choć trzeba mieć świadomość, że często przy tej okazji usiłuje się nam wcisnąć programy, których normalnie raczej byśmy nie kupili. W przypadku propozycji przygotowanej przez Parallels jest inaczej – to nie są przypadkowe programy, przeciwnie, w większości to najlepsze rozwiązania w swoich kategoriach wagowych. Śmiało więc możemy powtórzyć, to prawdziwa gratka i hit dla Macuserów.

Jest jedno małe „ale” – promocja trwa TYLKO do 1 grudnia 2015. Musicie się więc pospieszyć. Paczka programów w promocyjnej cenie dostępna jest na stronie Parallels.

(A.K.)


Komentarze

  1. […] i tak od jakiegoś czasu działa The Black Friday mode. Wczoraj pisaliśmy o naprawdę świetnej ofercie od Parallels, a dziś kolejna paczka z programami dla użytkowników […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Aplikacja dla miejskich rowerzystów

Z myślą o potrzebach ludzi aktywnych, korzystających na co dzień z systemów rowerów miejskich w całej Polsce, powstała aplikacja mobilna „Rower Miejski!”.  Wyświetla ona mapę okolicznych stacji rowerowych, informując również o ilości dostępnych rowerów w każdej z nich. Użytkownik może znaleźć najbliższy punkt, w którym dostępne są rowery dostępne do wypożyczenia. Oprócz prezentacji aktualnych danych – aplikacja daje również możliwość przeglądania ich […]

Fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Sukces foteli gamingowych zachęcił Genesis do eksperymentowania z serią Nitro. Już wkrótce gracze będą mogli zasiąść na fotelu wojennych barwach rodem z najlepszych shooterów w klimatach II WW. Producent coraz poważniej myśli o postawieniu na personalizację produktów. Na pierwszy ogień idzie wygląd fotela. Pierwsze eksperymenty zostały już zrobione: niektórzy współpracujący z marką influencerzy otrzymali krzesła […]

Techcity na Facebooku