Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/11/2015

Hit dla Macuserów – niesamowita paczka programów od Parallels

Zbliżający się Black Friday to tradycyjnie okazja do polowania na okazje. Właśnie nadarza się jedna z tych przez duże „O”, o ile jesteś posiadaczem komputera Apple. Parallels przygotował niesamowitą paczkę programów o wartości ponad 500 dolarów, którą można nabyć za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych – to prawdziwych HIT dla Macuserów.

Parallels umożliwiających na komputerze z systemem OS X równoległą instalację innego systemu operacyjnego, np. Windows. Parallels pozwala na swobodne przełączanie między systemami, bez konieczności wylogowywania i wyłączania komputera. Zresztą Parallels specjalnie przedstawiać nie trzeba – to jedno z najlepszych i najpopularniejszych narzędzi w swojej klasie.

Paralles for Mac

Firma przygotowała dla użytkowników komputerów Apple niesamowitą ofertę. Kupując lub robiąc upgrade do najnowszej wersji Parallels Desktop na Maca za 79,99 USD czyli ok. 320 złotych, dostajemy paczkę programów za łączną wartość ponad 500 usd czyli nieco poniżej 2 tys. złotych. I to jakich programów! Zobaczcie sami:

Dodatkowe programy w Parallels Bundle:

1Password – chyba nie ma użytkownika Maca który o tym programie chociaż nie słyszał. Najlepsze narzędzie do zarządzania naszymi hasłami. Absolutnie.
Evernote Premium – roczna subskrypcja w najwyższej wersji najpopularniejszego cyfrowego pomocnika do przechowywania notatek, stron i informacji.
Camtasia – świetna aplikacja do nagrywania w postaci video i edytowania tego co dzieje się na naszym ekranie.
Pocket Premium – roczna subskrypcja aktualnie chyba najlepszej aplikacji typu read it later.
PDFpenPro 7 – kombajn do pracy z plikami PDF
Snagit – zaawansowany program do pracy ze zrzutami z ekranu
Parallels Acces – również w formie rocznej subskrypcji możliwość zadalnego dostępu do naszego komputera, zarządzania plikami oraz przechowywania ich w chmurze.

Paralles Bundle - Hit dla Macuserów

Wszelkiej maści „paczki” z oprogramowanie są coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze, choć trzeba mieć świadomość, że często przy tej okazji usiłuje się nam wcisnąć programy, których normalnie raczej byśmy nie kupili. W przypadku propozycji przygotowanej przez Parallels jest inaczej – to nie są przypadkowe programy, przeciwnie, w większości to najlepsze rozwiązania w swoich kategoriach wagowych. Śmiało więc możemy powtórzyć, to prawdziwa gratka i hit dla Macuserów.

Jest jedno małe „ale” – promocja trwa TYLKO do 1 grudnia 2015. Musicie się więc pospieszyć. Paczka programów w promocyjnej cenie dostępna jest na stronie Parallels.

(A.K.)


Komentarze

  1. […] i tak od jakiegoś czasu działa The Black Friday mode. Wczoraj pisaliśmy o naprawdę świetnej ofercie od Parallels, a dziś kolejna paczka z programami dla użytkowników […]

Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku