Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/11/2015

Niesamowita paczka programów na Maca od MacHeist – pospieszcie się

Pewne rzeczy są ponadczasowe, jak Fender Stratocaster, pizza pepperoni, albo na ten przykład wąsy Toma Sellecka. Podobnie rzecz się ma z niektórymi aplikacjami.

Jeżeli jeszcze nie znacie inicjatywy MacHeist – choć jeżeli używacie komputerów z logiem nadgryzionego jabłka to byłoby dziwne – to czym prędzej powinniście ją poznać. Co jakiś czas MacHeist umożliwia zakup paczki oprogramowania za cenę, która jest często kilkanaście razy niższa, niż normalna cena pojedynczej aplikacji w tym zestawieniu. Czasami zdarzają się tam prawdziwe perełki, warto więc trzymać rękę na pulsie.

Tym razem za już 15 USD (cenę możecie ustalać sami, ale jeżeli będzie niższa niż 15 dolarów, to nie będziecie mogli skorzystać z pełnej paczki) mamy możliwość zakupu The MacHeist Hall of Fame Bundle. Tylko za TechTool Pro, jedną z aplikacji w paczce, musielibyście zapłacić normalnie 100 USD. Sprawdźcie zawartość tej promocji i sami przekonajcie się, czy jest tam coś, co chcielibyście kupić, ale normalna cena była za wysoka. Ale musicie się pospieszyć, bo zostało jeszcze tylko kilka dni.

Zobaczcie sami co tym razem znajdziecie w paczce. Płacąc nieco więcej macie jak zwykle szansę na zgarnięcie aplikacji niespodzianek.

 

MacHeist the Hall of Fame Bundle

 

(AK)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku