Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/12/2015

Preply.com przetestuje płatności bitcoinami

Preply.com, czyli platforma internetowa, służąca do wyszukiwania korepetytorów przetestuje płatności bitcoinami. To kolejna usługa na polskim rynku, która oferować będzie takie rozwiązanie swoim użytkownikom.

Bitcoin to wirtualna waluta, która posiada wielu zwolenników. Wszelkie transakcje przeprowadzane za jej pośrednictwem są anonimowe i wymagają minimalnych prowizji, a system uznawany jest za bardzo bezpieczny. W Polsce możemy w ten sposób zapłacić m.in. w wybranych sklepach internetowych i lokalach gastronomicznych, ale też w niektórych placówkach medycznych. Teraz do tego grona dołączy również serwis Preply.com.

Tworząc Preply, chcieliśmy w jak najlepszy sposób wykorzystywać dobrodziejstwa internetu. Dlatego też zależało nam między innymi na umożliwieniu naszym użytkownikom brania udziału w zajęciach przez Skype.mówi Kirill Bigai, współzałożyciel i CEO platformy Preply.com. Decyzja o testach płatności bitcoinami jest więc naturalnym krokiem. To kolejna szansa na to, żeby wynieść nasz biznes na zupełnie nowy poziom, z czego skorzystają wszyscy użytkownicy.

Preply to platforma internetowa, służąca do wyszukiwania korepetytorów na całym świecie, prowadzących indywidualne kursy językowe w domu lub online za pośrednictwem komunikatora Skype. Serwis powstał w 2013 roku w Kijowie. W tej chwili obszar jego działania stanowią głównie Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś oraz Polska. Z platformy korzysta już ponad 40 tysięcy uczniów i 15 tysięcy korepetytorów, pochodzących z całego świata.

Preply.com przetestuje płatności bitcoinami

(RED)


Jest szansa na spotkanie z Robertem Lewandowskim

Fani Roberta Lewandowskiego mają niepowtarzalną szansę, aby spotkać się ze swoim idolem i obejrzeć na żywo mecz ligowy z jego udziałem. Wystarczy wziąć udział w konkursie Huawei – zakupić najnowszy smartfon P20 lub P20 Pro i zrobić zdjęcie przedstawiające swój sposób na kibicowanie biało – czerwonym z telefonem. 10 zwycięzców, wyłanianych co tydzień, otrzyma podwójne […]

Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Techcity na Facebooku