Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/02/2016

Najnowszy, 4-calowy iPhone już 21 marca?

Według ostatnich przecieków nowy iPhone 5SE zostanie zaprezentowany 21 marca. Najnowsza słuchawka Apple będzie miała 4-calowy ekran i będzie bardziej przypominała model 5S niż najnowsze telefony z cyfrą 6.

Jak donosi serwis Mashable najnowszy iPhone 5SE ma mieć nieco zaokrąglone brzegi (podobnie jak model 6S), ale design zbliżony będzie raczej do 5S. 4-calowy 5SE ma być wyposażony w znany z najnowszego iPhone’a procesor A9 oraz Touch ID.

Sporo spekuluje się też na temat ceny 5SE. Budżetowy iPhone mógłby być hitem, ale czy można na to liczyć? Jak mawiając sceptycy „albo iPhone, albo tani” i trudno się z tym nie zgodzić.

apple-iphone-5SE

Czy nowy iPhone 5SE będzie wyglądał właśnie tak? źródło: Mashable.com.

Mashable donosi też, że razem z 4-calowym iPhonem zostanie zaprezentowany iPad Pro z 9,7 calowym ekranem. Jak zwykle w przypadku koncernu Apple nic nie jest pewne do końca. Ale 21 marca już wkrótce.

A.B.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku