Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/02/2016

Najnowszy, 4-calowy iPhone już 21 marca?

Według ostatnich przecieków nowy iPhone 5SE zostanie zaprezentowany 21 marca. Najnowsza słuchawka Apple będzie miała 4-calowy ekran i będzie bardziej przypominała model 5S niż najnowsze telefony z cyfrą 6.

Jak donosi serwis Mashable najnowszy iPhone 5SE ma mieć nieco zaokrąglone brzegi (podobnie jak model 6S), ale design zbliżony będzie raczej do 5S. 4-calowy 5SE ma być wyposażony w znany z najnowszego iPhone’a procesor A9 oraz Touch ID.

Sporo spekuluje się też na temat ceny 5SE. Budżetowy iPhone mógłby być hitem, ale czy można na to liczyć? Jak mawiając sceptycy „albo iPhone, albo tani” i trudno się z tym nie zgodzić.

apple-iphone-5SE

Czy nowy iPhone 5SE będzie wyglądał właśnie tak? źródło: Mashable.com.

Mashable donosi też, że razem z 4-calowym iPhonem zostanie zaprezentowany iPad Pro z 9,7 calowym ekranem. Jak zwykle w przypadku koncernu Apple nic nie jest pewne do końca. Ale 21 marca już wkrótce.

A.B.


Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Aplikacja dla miejskich rowerzystów

Z myślą o potrzebach ludzi aktywnych, korzystających na co dzień z systemów rowerów miejskich w całej Polsce, powstała aplikacja mobilna „Rower Miejski!”.  Wyświetla ona mapę okolicznych stacji rowerowych, informując również o ilości dostępnych rowerów w każdej z nich. Użytkownik może znaleźć najbliższy punkt, w którym dostępne są rowery dostępne do wypożyczenia. Oprócz prezentacji aktualnych danych – aplikacja daje również możliwość przeglądania ich […]

Fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Sukces foteli gamingowych zachęcił Genesis do eksperymentowania z serią Nitro. Już wkrótce gracze będą mogli zasiąść na fotelu wojennych barwach rodem z najlepszych shooterów w klimatach II WW. Producent coraz poważniej myśli o postawieniu na personalizację produktów. Na pierwszy ogień idzie wygląd fotela. Pierwsze eksperymenty zostały już zrobione: niektórzy współpracujący z marką influencerzy otrzymali krzesła […]

Techcity na Facebooku