Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/02/2016

Nexus 6P już w Polsce

Cała obudowa Nexus 6P została zrobiona z anodyzowanego aluminium o krawędziach z diamentowym szlifem i pięknie zaakcentowanym tylnym panelu z kamerą. Smartfon posiada ekran AMOLDED o przekątnej 5.7” (WQHD, 518ppi), doskonały do gier, video i pracy wymagającej idealnej jakości obrazu.

Nexus 6P pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości nowego systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow. Do tego jest niezwykle szybki – urządzenie posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 v2.1. Całodzienny czas pracy zapewnia mu bateria o pojemności 3450mAh. Jest wyposażony w port USB typu C, w którym można umieścić wtyczkę dowolną stroną, a dołączana do smartfona ładowarka z funkcją „fast charge”, zapewnia nawet do 7 godzin pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.

Nexus 6P jest także jednym z najlepszych urządzeń na rynku do robienia selfie, dzięki przedniej 8MP kamerze wyposażonej w innowacyjną technologię Google HDR+. Smartfon sprawdzi się też w bardziej zaawansowanej fotografii – potrafi uchwycić najdrobniejsze detale nawet przy małej ilości światła, dzięki wszechstronnej tylnej kamerze w której zastosowano większy rozmiar piksela (1,55 um). Pozwala to matrycy na przechwytywanie dużej ilości światła i wykonywanie zachwycających ostrością zdjęć, nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Nexus 6P dostępny będzie w wersjach: 32G, 64G i 128G w kolorze czarnym, szarym i białym. Cena 32G będzie wynosić od 2 799 PLN. Modele 64G będą kosztować 2 999PLN, natomiast wersja 128G od 3 399 PLN.

Nexus 6P już w Polsce

Nexus 6P już w Polsce

(RED)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku