Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/03/2016

ContentMe – nowe, unikalne rozwiązanie z obszaru content marketingu

ContentMe to nowe przedsięwzięcie, któremu patronuje międzynarodowa sieć reklamowa Interactions Europe. ContentMe to przede wszystkim pierwsze tak kompleksowe podejście do realizacji działań w obszarze content marketingu wraz z unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem analitycznym oraz automatycznej promocji treści.

ContentMe to kolejny projekt po Adaptiff (marka sieciowa skierowana głównie na rynki zachodnioeuropejskie), który wprowadza Interactions Europe. Tym co ma wyróżniać ContentMe spośród innych, działających na polskim rynku agencji content marketingowych, jest w pełni kompleksowa obsługa, nowe podejście do rozliczania oraz unikalna platforma, która zapewnia pełną automatyzację prowadzonych działań wraz z możliwością analizy i optymalizacji kampanii w czasie rzeczywistym.

Z przeprowadzonych badań w USA, Wielkiej Brytanii i Polsce wynika, że reklamodawcy upatrują w content marketingu remedium na zmniejszającą się skuteczność tradycyjnych reklam internetowych, sztuczny ruch oraz adblocki. Jednocześnie głównym czynnikiem ograniczającym zaangażowanie firm w ten obszar promocji jest obawa przed wysokim nakładem pracy i brakiem możliwości prowadzenia szczegółowego pomiaru zwrotu z inwestycji w działania content marketingowe.

ContentMe stanowi w pełni kompleksową odpowiedź na podstawowe obawy reklamodawców przed zaangażowaniem się w content marketing na szerszą skalę. Nie dość, że wszystkie prowadzone działania możemy już monitorować w czasie rzeczywistym, bez względu na miejsce publikacji treści – to agencje i marketerzy mają możliwość błyskawicznego reagowania na bieżące zainteresowania konsumentów, przez identyfikację najlepiej angażujących treści, a następnie prowadzenie w pełni programatycznej promocji tych treści w kilkunastu różnych kanałach społecznościowych i niespołecznościowych. To potężne narzędzie do automatycznej optymalizacji kosztów dotarcia w content marketingu.mówi Paweł Milcarz, partner zarządzający ContentMe.

ContentMe - nowe, unikalne rozwiązanie z obszaru content marketingu

Projekty content marketingowe realizowane w tradycyjny sposób zwykle ograniczały się (w dużym skrócie) do stworzenia treści, a następnie ich publikacji w mediach, licząc przede wszystkim na ruch organiczny. Przy takim podejściu marketerzy nie mieli kontroli (innej niż kontekst) nad profilem osób konsumujących treści marki, a widownia ograniczała się do osób, które odwiedzają określone serwisy. W ContentMe wygląda to inaczej, a cały proces optymalizacji rozpoczyna się już na etapie inteligentnej publikacji treści stricte pod kątem precyzyjnego doboru kontekstu, a nie potencjału ruchu organicznego. Dzięki nawiązaniu bliskiej współpracy z amerykańską firmą Simple Reach (której Interactions Europe jest wyłącznym przedstawicielem w Europie), ruch na najlepiej angażujących treściach generowany jest w zautomatyzowanym procesie wielokanałowej promocji treści w ściśle zdefiniowanych widowniach. W ten sposób treści marki zostają skonsumowane przez o wiele większą widownię, niż wynikająca z ruchu organicznego – ale przede wszystkim widownię, która na wejściu spełnia określone kryteria targetowania.

Po raz pierwszy w Polsce agencje i marketerzy otrzymują potężne narzędzie analityczne, które w czasie rzeczywistym raportuje nie tylko ruch (z uwzględnieniem duplikacji kontaktów), ale przede wszystkim realny poziom zaangażowania konsumentów w konsumpcję treści, obejmując kilkanaście wskaźników społecznościowych, konsumpcyjnych oraz predyktywnych – a na bieżące zmiany postaw konsumenckich możemy wreszcie reagować natychmiast, a nie dopiero na podstawie wniosków ze skończonej kampanii.dodaje Paweł Milcarz.

Pełna prezentacja oferty ContentMe znajduje się na stronie www.contentme.pl

(RED)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku