Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/03/2016

Recolor – nowy hit na iPhone’a i iPada

Recolor App to aplikacja, która zamieni ekran waszego iPada lub iPhona w kolorowankę. Tak, tak, dobre stare kolorowanki, które każdy z nas zna z czasów dzieciństwa. Różnica jest taka, że rysujemy palcem (lub stylusem). I nie po kartce, ale ekranie i-urządzenia.

Na stronie aplikacji czytamy, że to dobra odskocznia od codziennego pośpiechu i sposób na relaks. Siadamy, wyciągamy telefon lub tablet i z dziecięcym zapałem kolorujemy. W praktyce nie jest to takie zupełnie proste. Kolorowanki są bardzo złożone, niektóre wręcz skomplikowane, często trzeba powiększać ekran, żeby trafić we właściwy punkt. Ale prawdę też jest, że zabawa wciąga.

Aplikację można pobrać z AppStore za darmo. Zestaw bezpłatnych kolorowanek jest dość spory, a jeżeli nam się znudzi, możemy sięgnąć po te z kategorii premium. Niestety te są drogie – miesięczny dostęp kosztuje 7,99 euro.

Recolor App

Gotową kolorowanką możemy się oczywiście podzielić na Facebooku, Instagramie czy Twitterze lub wysłać znajomej osobie mailem bądź SMS-em. Recolor jest bardzo ładnie przygotowaną aplikacją, do której trudno się przyczepić. No, może poza jedną rzeczą, ale jest to raczej uwaga natury ogólnej – to kolejna aplikacja „przyklejająca” nas do telefonu. Może jednak lepiej wyłączyć na chwilę telefon, usiąść ze swoim dzieckiem i pokolorować. Tak zwyczajnie, kredkami, na kartce :)

Recolor App dostępna jest na iPhone’a i iPada w App Store.

(A.B.)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku