Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/04/2016

Mobilny mBank z dobrymi nowościami

Aplikacja mobilna mBanku wzbogaciła się o szereg nowości. Wśród nich znajdują się ubezpieczenie turystyczne przydatne w rozpoczynającym się właśnie okresie urlopowym, a także rozwiązanie dla posiadaczy iPhone’ów 6s i 6s Plus – wykorzystujące funkcję 3D Touch.

Dzięki zastosowaniu 3D Touch, wystarczy mocniej dotknąć ikonę aplikacji w systemie iOS, aby wywołać menu podstawowych funkcji – tych samych, które użytkownik ustawił w układzie „planet” widocznym na ekranie głównym mBankowej aplikacji. Oznacza to znaczące przyspieszenie w dostępie do podstawowych i najczęściej wykorzystywanych przez klientów funkcji.

Kolejną nowością jest możliwość zakupu mobilnego ubezpieczenia turystycznego. Można je uruchomić nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem, na lotnisku czy dworcu kolejowym. Poprzez zastosowanie uproszczonego wniosku o produkt, zakończonego autoryzacją kodem PIN z aplikacji, zakup polisy zajmie nie więcej niż dwie minuty. Niezbędne informacje i dokumenty do polisy przesyłane są klientowi przed dokonaniem zakupu mailem.

Jednocześnie szereg nowych funkcji otrzymają użytkownicy korzystający z aplikacji mBanku na platformie Windows Phone. Wśród nich znajdą się m.in. nowe oferty depozytowe, kredyt gotówkowy na jedno kliknięcie oraz możliwość zmiany limitów transakcyjnych dla kart. Kolejne zmiany w tej aplikacji to dostęp do informacji i o posiadanych kredytach, jak również możliwość kategoryzacji, tagowania oraz dodawania komentarzy do operacji w historii transakcji.

Aplikacja mobilna mBanku

(RED)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku