Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2016

Day One 2 na iOS za darmo

O aplikacji Day One pisaliśmy już dwa razy, a ostatnio przy okazji wydania nowej wersji Day One 2. Jedyna wada tej aplikacji to cena – na iOS regularna wynosi 9,99 euro. Ale teraz jest dostępna ZA DARMO i nie jest to wcale prima aprilisowy żart.

Apple w ramach promocji swojej aplikacji Apple Store rozdaje czasami kody do innych aplikacji. Tym razem można za darmo pobrać aplikację Day One 2, która jak pisaliśmy wcześniej, normalnie kosztuje prawie 10 euro. Jest mały szkopuł – promocja jest niedostępna w Polsce… ale prosto można temu zaradzić.

Pierwszą rzeczą jaką musicie zrobić to ściągnąć aplikację Apple Store. Potem w zakładce account wybieracie kraj i zmieniacie go na Stany Zjednoczone. Aplikacja Day One pojawi się na głównym ekranie Apple Store z informacją, że jest za free. Wtedy wystarczy już tylko pobrać Day One 2 :)

Day One 2 na iOS za darmo

Oczywiście ustawienie kraju w Apple Store możecie z powrotem zmienić na Polskę. Nie ma to już wpływu na pobrane wcześniej aplikacje.

Informacje o tym znaleźliśmy w tekście Maćka Nowakowskiego na imagazine.pl.

(A.B.)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku