Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/04/2016

Day One 2 na iOS za darmo

O aplikacji Day One pisaliśmy już dwa razy, a ostatnio przy okazji wydania nowej wersji Day One 2. Jedyna wada tej aplikacji to cena – na iOS regularna wynosi 9,99 euro. Ale teraz jest dostępna ZA DARMO i nie jest to wcale prima aprilisowy żart.

Apple w ramach promocji swojej aplikacji Apple Store rozdaje czasami kody do innych aplikacji. Tym razem można za darmo pobrać aplikację Day One 2, która jak pisaliśmy wcześniej, normalnie kosztuje prawie 10 euro. Jest mały szkopuł – promocja jest niedostępna w Polsce… ale prosto można temu zaradzić.

Pierwszą rzeczą jaką musicie zrobić to ściągnąć aplikację Apple Store. Potem w zakładce account wybieracie kraj i zmieniacie go na Stany Zjednoczone. Aplikacja Day One pojawi się na głównym ekranie Apple Store z informacją, że jest za free. Wtedy wystarczy już tylko pobrać Day One 2 :)

Day One 2 na iOS za darmo

Oczywiście ustawienie kraju w Apple Store możecie z powrotem zmienić na Polskę. Nie ma to już wpływu na pobrane wcześniej aplikacje.

Informacje o tym znaleźliśmy w tekście Maćka Nowakowskiego na imagazine.pl.

(A.B.)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku