Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2016

Huawei przedstawia TalkBand B3

Huawei zaprezentował nową opaskę – TalkBand B3. To designerskie urządzenie jest jednocześnie przenośną słuchawką Bluetooth i wydajnym akcesorium sportowym.

Opaska zapewnia łączność w standardzie Bluetooth 4.2 i pełną synchronizację ze smartfonem. TalkBand B3 wykonano ze stali nierdzewnej oraz zagiętego Gorilla Glass 3D. Każdy może spersonalizować to urządzenie i dopasować go do swoich potrzeb, gdyż dostępny jest w trzech kluczowych stylach: Active, Classic i Elite.

TalkBand B3 zostało stworzone z materiałów wysokiej jakości: pasek wykonano z prawdziwej włoskiej skóry, zaś jego elementy ze stali nierdzewnej. Opaska ma zakrzywiony ekran dotykowy z wyświetlaczem PMOLED o rozdzielczości 80×120. Pokryto go antyodciskową powłoką, aby zapobiec smugom i zarysowaniom.

Opaska TalkBand B3

Inżynierowie zaprojektowali TalkBand B3 w taki sposób, by umożliwiał użytkownikowi nieprzerwaną komunikację. Wbudowany podwójny mikrofon oraz funkcja redukcji szumów znacznie podnosi jakość rozmów telefonicznych.

Pojemna bateria – 91 mAh – po jednym, 1,5- godzinnym ładowaniu zapewnia 6 godzin rozmów, do 4 dni zwyczajnego użytkowania oraz 6 dni łączności Bluetooth w trybie czuwania. TalkBand B3 ma też zaawansowane funkcje zdrowotne. Dostarcza bardzo dokładne pomiary aktywności sportowej (krokomierz, spalane kalorie), mierzy efektywność snu oraz oferuje opcję przypominania. TalkBand B3 będzie dostępny w cenach od €169 do €249.

Opaska TalkBand B3

(RED)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku