Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/04/2009

Bezpieczny start z Garmin

Wybierając się w podróż trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Sprawdzenie stanu technicznego samochodu i zapoznanie się z trasą to podstawa. Niestety awaria samochodu może przytrafić się w każdej chwili, bez względu na to jak bardzo chcielibyśmy jej uniknąć. Pomoc drogowa gwarantowana przez Garmin obejmuje szeroki zakres zdarzeń.

Znajomość trasy, którą będziemy podróżować jest niezbędna, musimy wiedzieć ile czasu zajmie nam dotarcie do celu. Gdy wybieramy się w daleką trasę, należy co 2-3 godziny robić przerwy, jeżeli podróż ma być wyjątkowo długa, warto zaplanować też nocleg. Ponadto przed podróżą musimy zadbać o odpowiednie przygotowanie samochodu. Pamiętajmy, że w aucie nie może zabraknąć gaśnicy, trójkąta ostrzegawczego, apteczki, kamizelki odblaskowej i jeśli jedziemy za granicę naklejki PL. Jednak pomimo naszych przygotowań, może zdarzyć się, że pomylimy trasę lub złapiemy gumę.

bezpieczna-nawigacja-2„Każdy kierowca wie, że podróż samochodem może przynosić wiele niespodzianek, jedną z nich jest nagła awaria samochodu. Dlatego z myślą o nich do naszych urządzeń nawigacji satelitarnej dołączyliśmy bezpłatny pakiet Starter Assistance Basic. – mówi Jerzy Krzywicki – Dyrektor Operacyjny Excel Systemy Nawigacyjne Sp. Jawna – Zależy nam na tym, by użytkownicy naszych odbiorników czuli się bezpiecznie i komfortowo.”

Asystent podróży w postaci urządzenia GPS nie tylko pozwoli dotrzeć do wybranego celu, ale również zapewni profesjonalną pomoc drogową na terenie niemal całej Europy. Pomoc drogowa gwarantowana przez Garmin obejmuje szeroki zakres zdarzeń: wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej, braku paliwa, rozładowanego akumulatora, awarii auto-alarmu, awarii ogumienia, zatrzaśnięcia kluczyków oraz awarii świateł, kierunkowskazów lub wycieraczek. W razie braku możliwości naprawy przez wykwalifikowanego mechanika, który w ramach pakietu przyjedzie na miejsce zdarzenia, samochód zostanie bezpłatnie odholowany we wskazane przez kierowcę miejsce.

Przeczytaj także:   FreecoNet w urządzeniach mobilnych Apple

www.garmin.com.pl/starter


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   AutoMapa uruchamia funkcję wiadomości alarmowej ICE

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Option ICON XY – z własną obudową

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku