16/04/2009

Canon:nowe skanery sieciowe ScanFront

Canon Europe poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych skanerów sieciowych: imageFORMULA ScanFront 220e oraz imageFORMULA ScanFront 220eP. Urządzenia, współpracujące z oprogramowaniem eCopy, przeznaczone są do ogólnych zastosowań biurowych w firmach każdej wielkości.

Modele ScanFront 220e i 220eP ułatwiają wprowadzenie systemu zarządzania dokumentami, który usprawnia biurowe procesy biznesowe i dostęp do informacji. Te kompaktowe, łatwe w użyciu i bezpieczne urządzenia oferują szybkość skanowania do 24 stron na minutę. Są wyposażone w przyciski do szybkiego wykonywania zadań, funkcje ułatwiające konfigurację oraz opcje zdalnego zarządzania. Model ScanFront 220eP oferuje również funkcje klasy profesjonalnej, takie jak wykrywanie wciągnięcia dwóch arkuszy oraz uwierzytelnianie oparte na liniach papilarnych. Ta ostatnia funkcja stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla firm zajmujących się poufnymi informacjami.
canon_scanfront_e_small
Skanery ScanFront 220e i 220eP są zintegrowane ze stworzonym przez firmę eCopy oprogramowaniem ShareScan, będącym jednym z najlepszych na rynku rozwiązań do rejestrowania papierowych dokumentów i dystrybuowania ich w postaci elektronicznej. Rozwiązanie to zapewnia ścisłą integrację i łączność z wieloma kluczowymi aplikacjami oraz usługami biznesowymi, takimi jak systemy zarządzania dokumentami, obiegami roboczymi i bazami danych, a także serwery poczty e-mail i faksów. Modele ScanFront 220e i 220eP można łatwo zintegrować z systemami zaplecza. Dostępne są m.in. moduły do obsługi Microsoft Sharepoint i Captaris Rightfax, które umożliwiają wykorzystanie skanerów jako części korporacyjnego systemu zarządzania dokumentami.

canon_scanfront_ep_small„Produktywność przekłada się na zyskowność. Przed firmami trudne czasy, więc nie można przecenić wagi optymalizowania procesów roboczych i maksymalizowania wydajności grup roboczych. Dzięki urządzeniom ScanFront 220e i 220eP wszystkie działy firmy mogą skorzystać na szybkim skanowaniu, archiwizowaniu i udostępnianiu dokumentów przy zachowaniu minimalnych kosztów. Według naszych szacunków, w następnych latach skanery sieciowe mają być najszybciej rosnącym segmentem ogólnego rynku skanerów” – powiedział Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań do skanowania dokumentów w Canon Europe.

Skanery Canon imageFORMULA ScanFront 220e i 220eP będą dostępne w całej Europie od maja 2009 roku.

www.canon.pl

Udostępnij ten artykuł...