21/04/2009

Gamezilla.pl – nowy serwis Axel Springer

Axel Springer Polska uruchamia nowy serwis internetowy. W kwietniu portfolio wydawcy powiększyło się o serwis Gamezilla.pl poświęcony grom komputerowym na PC i konsole.

Nowy serwis skupia się na grach przeznaczonych na komputery osobiste i różne typy konsol: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP i DS. Redakcja porusza tematy ważne dla polskich graczy, dlatego na stronach portalu znajdują się przede wszystkim newsy z rynku, zapowiedzi premier, recenzje produktów i poradniki dla graczy. W Galerii dostępne są również ujęcia z wybranych gier, a w sekcji Filmy – trailery najnowszych tytułów.

gemzil1
Mocną stroną serwisu ma być wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści tworzonych przez profesjonalną redakcję. Autorami piszącymi dla Gamezilla.pl są dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych, którzy współtworzyli m.in. PLAY i Komputer Świat GRY. Wielu dziennikarzy tworzących redakcję serwisu ma także doświadczenie telewizyjne i internetowe.

„Jako wydawnictwo prasowe jesteśmy obecni w segmencie gier komputerowych od wielu lat. Mamy zatem wiedzę, zasoby i doświadczenie, aby Gamezilla.pl spełniła duże oczekiwania, jakie mają wobec nas użytkownicy i rynek” – mówi Wiktor Cegła, redaktor naczelny serwisu.

Gamezilla.pl poszerza portfolio serwisów komputerowych Axel Springer Polska, które obejmuje także komputerswiat.pl , ksgry.pl , ks-ekspert.pl i playpc.pl.

Gamezilla.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...