21/04/2009

Gamezilla.pl – nowy serwis Axel Springer

Axel Springer Polska uruchamia nowy serwis internetowy. W kwietniu portfolio wydawcy powiększyło się o serwis Gamezilla.pl poświęcony grom komputerowym na PC i konsole.

Nowy serwis skupia się na grach przeznaczonych na komputery osobiste i różne typy konsol: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP i DS. Redakcja porusza tematy ważne dla polskich graczy, dlatego na stronach portalu znajdują się przede wszystkim newsy z rynku, zapowiedzi premier, recenzje produktów i poradniki dla graczy. W Galerii dostępne są również ujęcia z wybranych gier, a w sekcji Filmy – trailery najnowszych tytułów.

gemzil1
Mocną stroną serwisu ma być wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści tworzonych przez profesjonalną redakcję. Autorami piszącymi dla Gamezilla.pl są dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych, którzy współtworzyli m.in. PLAY i Komputer Świat GRY. Wielu dziennikarzy tworzących redakcję serwisu ma także doświadczenie telewizyjne i internetowe.

“Jako wydawnictwo prasowe jesteśmy obecni w segmencie gier komputerowych od wielu lat. Mamy zatem wiedzę, zasoby i doświadczenie, aby Gamezilla.pl spełniła duże oczekiwania, jakie mają wobec nas użytkownicy i rynek” – mówi Wiktor Cegła, redaktor naczelny serwisu.

Gamezilla.pl poszerza portfolio serwisów komputerowych Axel Springer Polska, które obejmuje także komputerswiat.pl , ksgry.pl , ks-ekspert.pl i playpc.pl.

Gamezilla.pl

Przeczytaj także:   Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]