Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/04/2009

Gamezilla.pl – nowy serwis Axel Springer

Axel Springer Polska uruchamia nowy serwis internetowy. W kwietniu portfolio wydawcy powiększyło się o serwis Gamezilla.pl poświęcony grom komputerowym na PC i konsole.

Nowy serwis skupia się na grach przeznaczonych na komputery osobiste i różne typy konsol: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP i DS. Redakcja porusza tematy ważne dla polskich graczy, dlatego na stronach portalu znajdują się przede wszystkim newsy z rynku, zapowiedzi premier, recenzje produktów i poradniki dla graczy. W Galerii dostępne są również ujęcia z wybranych gier, a w sekcji Filmy – trailery najnowszych tytułów.

gemzil1
Mocną stroną serwisu ma być wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści tworzonych przez profesjonalną redakcję. Autorami piszącymi dla Gamezilla.pl są dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych, którzy współtworzyli m.in. PLAY i Komputer Świat GRY. Wielu dziennikarzy tworzących redakcję serwisu ma także doświadczenie telewizyjne i internetowe.

“Jako wydawnictwo prasowe jesteśmy obecni w segmencie gier komputerowych od wielu lat. Mamy zatem wiedzę, zasoby i doświadczenie, aby Gamezilla.pl spełniła duże oczekiwania, jakie mają wobec nas użytkownicy i rynek” – mówi Wiktor Cegła, redaktor naczelny serwisu.

Gamezilla.pl poszerza portfolio serwisów komputerowych Axel Springer Polska, które obejmuje także komputerswiat.pl , ksgry.pl , ks-ekspert.pl i playpc.pl.

Gamezilla.pl

Przeczytaj także:   IKUtrax - głośnik bardzo odporny

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku