Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/04/2009

Nikon D90 i Nikon D3x nagrodzone przez TIPA

Nikon, kolejny rok z rzędu, zdobył dwie nagrody TIPA dla swoich aparatów cyfrowych – w kategorii “Najlepsza zaawansowana lustrzanka cyfrowa” (D90) oraz w kategorii “Najlepsza zawodowa lustrzanka cyfrowa” (D3x). TIPA (Technical Image Press Association) jest wiodącym w Europie stowarzyszeniem prasy fotograficznej, które zrzesza 29 najważniejszych tytułów z 13 krajów.

tipa„Jesteśmy zachwyceni faktem, że nasza flagowa lustrzanka z matrycą formatu FX – Nikon D3x, osiągnęła tak ogromny sukces. Jej ekstremalnie wysoka rozdzielczość podniosła poprzeczkę fotografii reklamowej, modowej i stokowej. A rezultat tego sukcesu, który odzwierciedlają nagrody TIPA mówi sam za siebie: D3x jest z pewnością, jak do tej pory, aparatem o jakości najwyższej z możliwych.” – powiedział Robert Cristina, Manager Professional Products w Nikon Europe.

„Nikon D90 jest przełomową lustrzanką cyfrową, która w tej klasie aparatów wprowadziła po raz pierwszy na świecie technologię nagrywania filmów HD. To aparat, który odpowiada potrzebom wszystkich pasjonatów fotografii, poszukujących drogi rozwoju swojej kreatywności. Jesteśmy dumni z tego, iż tak prestiżowa organizacja, jaką jest TIPA, to doceniła.” – dodał Jordi Brinkman, Product Manager w Nikon Europe.

Uzasadnienie jury TIPA:

  • Najlepsza zawodowa lustrzanka cyfrowa: Nikon D3x

d3x

„Oparta na modelu D3, lustrzanka Nikon D3x z jej 24,4-megapikselowym sensorem obrazowym o rozmiarach 24x36mm została stworzona dla wysoce zaawansowanych fotografów zawodowych. Przepięknie zbudowana, ze znakomitym wizjerem pokrywającym 100% kadru i dającym wygodne bezpieczeństwo uchwytem, Nikon D3x łączy bardzo wysoką rozdzielczość oraz czułości ISO – wspaniałe rozwiązanie dla fotografii na najwyższym poziomie jakościowym.”

d3x_2

  • Najlepsza zaawansowana lustrzanka cyfrowa: Nikon D90

d90„Zawarty w niewielkim korpusie, Nikon D90 jest doskonałym mariażem technologii i innowacji: zwłaszcza patrząc na jego możliwości rejestrowania filmów w rozdzielczości HD. Wyposażony w sensor obrazowy CMOS oferuje parametry i jakość obrazu uznanego modelu D300 za o wiele mniejszą cenę. Naprawdę mocna lustrzanka, odpowiednia w każde miejsce.” d90_2

www.nikon.pl

Przeczytaj także:   Szkodliwe programy w Polsce - luty 2010

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Jak odzyskiwane są dane z czarnych skrzynek?

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Szkodliwe programy w Polsce – luty 2010

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku