Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/04/2009

Nowa IVONA wraz z nowymi głosami Jan i Maja

IVO Software, producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy – IVONA, wydał jego nową wersję, o zdecydowanie wyższej, radiowej jakości dźwięku. Mówiące w pełnej jakości głosy IVONA, do których dołączył Jan i Maja są dostępne do pobrania dla każdego na stronie ivona.com.

Głos Jana jest dystyngowany, wyważony, bardzo męski, niczym wysokiej klasy prezenter telewizyjny. Z kolei Maja jest bardzo dziewczęca, dźwięczna, z radiowym charakterem. Oba głosy, Jan i Maja, dołączyły właśnie do znanej i lubianej rodziny głosów IVONA.
ivona-player-rozwiniety-z-glosami
Od teraz głosy syntezatora mowy IVONA dostępne są w najwyższej jakości dźwięku, w częstotliwości próbkowania 22 ivona-com-screen-plkHz (dotychczas 16 kHz) – dokładnie takiej, z jaką słucha się prezenterów w radio. Wszystkie są także zgodne z interfejsem SAPI 5. Dzięki temu możemy z nich korzystać w połączeniu z popularnymi zewnętrznymi aplikacjami komputerowymi (np. Adobe Acrobat Reader, programy typu text-reader i screen-reader).
Pełnej jakości głosy IVONA do zastosowań profesjonalnych i domowych można pobrać ze strony ivona.com. Dołączony jest do nich przydatny program IVONA Player, który pozwala czytać informacje z każdej aplikacji, w której można zaznaczyć tekst.


ivona.com

Przeczytaj także:   Premiera trzech nowych modeli aparatów Casio Exilim

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nowe przełączniki CS-1642 i CS-1644

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   iBOX Rain nie boi się deszczu

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku