Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/04/2009

Nowy ampli tuner ONKYO TX-SR307

Firma E.I.C. wprowadza do swoje oferty nowy ampli tuner 5.1 firmy Onkyo o oznaczeniu TX-SR307.

Urządzenie wyposażone jest w dynamiczne wzmacniacze audio o mocy 100W/6Ω w każdym z kanałów. Posiada komplet dekoderów dźwięku przestrzennego: DTS Neo:6 5.1, DTS 96/24, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II wraz z najnowszym DTS Surround Sensation. Do podłączenia cyfrowych źródeł obrazu mogą być wykorzystane 3 łącza HDMI (Pass-Thru) które są kompatybilne z sygnałem 1080p, Deep Color i x.v.Color.

tx-sr307_black-1
tx-sr307_back1

tx-sr307_silver1W amplitunerze odnajdziemy technologię Audyssey 2EQ wraz z korekcjami: Audyssey: Dynamic Volume i Dynamic EQ, cztery tryby DSP przeznaczone dla miłośników gier komputerowych: Rock, Sport, Action, Role Playing Game (RPG), wejście Mini-Jack na przednim panelu do którego podłączyć możemy przenośny odtwarzacz MP3 oraz system Music Optimizer który poprawia odtwarzanie skompresowanej muzyki.

Cena detaliczna TX-SR307 wynosi  1499 zł

Przeczytaj także:   GIGABYTE GV-N285OC-2GI - nowa karta graficzna z układem NVIDIA GeForce GTX 285

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   GIGABYTE GV-N285OC-2GI – nowa karta graficzna z układem NVIDIA GeForce GTX 285

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Polska zdobywa Złoty Medal!

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku