23/04/2009

STEMPEL – narzędzie do obsługi przesyłek pocztowych

Każda firma w swojej działalności, w większym lub mniejszym zakresie, korzysta z usług pocztowych. Począwszy od wysyłania zwykłych listów, a skończywszy na skomplikowanej wysyłce przesyłek pobraniowych, czy kurierskich. By uniknąć żmudnego wypisywania druków i zaoszczędzić czas warto zainwestować w program do zarządzania wysyłkami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm nowoczesnych, stawiających na efektywność pracy Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT stworzyło wielofunkcyjny i prosty w obsłudze program do obsługi wszelkiego rodzaju przesyłek.
STEMPEL® to specjalistyczny program wspomagający wysyłkę: paczek, przesyłek pobraniowych, listów, przesyłek listowych z zadeklarowaną wartością, przesyłek kurierskich, przekazów pocztowych, przelewów i przekazów bankowych. Pozwala on uniknąć żmudnego i czasochłonnego ręcznego wypełniania druków i zestawień, szczególnie przy dużej ilości wysyłek. STEMPEL® jest zgodny z usługami Poczty Polskiej, InPost i DPD.

Program do obsługi przesyłek pocztowych STEMPEL® dostępny w dwóch wersjach ułatwi pracę zarówno w małej firmie, jak i w dużym przedsiębiorstwie.

stempel_mini-1Wersja „STEMPEL mini” sprawdzi się w firmach o mniejszej ilości wysyłek, nie posiadających w tym zakresie specjalnych umów z operatorami. Druki związane z paczkami i przesyłkami pobraniowymi realizowane są tu na oryginalnych wielowarstwowych blankietach samokopiujących.

„STEMPEL Plus” przeznaczony jest dla firm posiadających odpowiednie umowy z operatorami oraz przydzieloną pulę numerów nadań. Druki niezbędne do wysyłek drukowane są na pojedynczych czystych kartkach papieru według obowiązujących wzorów. W wersji tej można zarządzać numerami nadań, jakie Poczta przydzieliła użytkownikowi. Program rejestruje numery oddzielnie w grupach: listy polecone, paczki, przesyłki pobraniowe, zarządza ich wykorzystaniem i drukuje kody kreskowe na blankietach.

Dodatkową, płatną usługą w programie STEMPEL® jest możliwość współpracy z serwisem aukcyjnym Allegro.pl. Dzięki tej opcji można importować z konta użytkownika Allegro dane o aukcjach i o kupujących w celu przygotowania wysyłek. Funkcja importu dostępna jest zarówno wersji “STEMPEL mini” jak i “STEMPEL plus”. Producent na specjalne zamówienie wykonuje także moduły umożliwiające import listy adresatów lub dyspozycji nadań z obcych programów np. sklep internetowy lub system sprzedaży.

Przeczytaj także:   Duplikator płyt CD/DVD Epson DiscProducer PP–100

Ręczne wypisywanie sterty kopert i druków pocztowych w czasach komputeryzacji to zwyczajne marnotrawstwo czasu i pracy. Dzięki programowi STEMPEL® nowoczesna firma zyska narzędzie, dzięki któremu obsługa przesyłek pocztowych uprości się maksymalnie.

Cena: „Stempel mini”  – 69 zł netto.
„Stempel Plus” cena pojedynczej licencji programu – 590 zł netto.

Ze strony internetowej http://www.format.wroc.pl można pobrać w pełni funkcjonalną, bezpłatną wersję testową.

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]