27/04/2009

Telogic uruchomi usługi mobilne INEA

Przedsiębiorca telekomunikacyjny INEA oraz Telogic  firma z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE), poinformowały o podpisaniu listu intencyjnego w zakresie przyszłego uruchomienia usług telefonii mobilnej INEA.

“Wybraliśmy Telogic ze względu na ogromne doświadczenie tego przedsiębiorcy w uruchamianiu wirtualnych operatorów MVNO na różnych rynkach w Europie” – powiedział Marek Hołubowski, CFO INEA.

“Wybór właściwych usług mobilnych i czas wprowadzenia ich na rynek to dwa najważniejsze czynniki sukcesu na tak bardzo konkurencyjnym rynku. Dlatego postawiliśmy na najbardziej doświadczonego partnera, jakim jest Telogic” – powiedział Maciej Janas, CMO INEA.

“Cieszymy się, że INEA wybrała Telogic jako partnera do uruchomienia usług mobilnych. To nowoczesny przedsiębiorca, który dzięki uznanej marce i dużej bazie klientów ma szansę na sukces także jako operator wirtualny” – powiedział Jens Fricke, CEO  Telogic Poland Sp. z o.o. i założyciel firmy Telogic.

Jako MVNE, Telogic pozwala przedsiębiorcom na oferowanie usług telefonii komórkowej, przy użyciu infrastruktury istniejących operatorów (Mobile Network Operators – MNO). Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, biling, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów, a także konsulting biznesowy.

Przeczytaj także:   HTC HERO zwycięża w dwóch kategoriach T3 Gadget Awards 2009

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]