27/04/2009

Telogic uruchomi usługi mobilne INEA

Przedsiębiorca telekomunikacyjny INEA oraz Telogic  firma z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE), poinformowały o podpisaniu listu intencyjnego w zakresie przyszłego uruchomienia usług telefonii mobilnej INEA.

“Wybraliśmy Telogic ze względu na ogromne doświadczenie tego przedsiębiorcy w uruchamianiu wirtualnych operatorów MVNO na różnych rynkach w Europie” – powiedział Marek Hołubowski, CFO INEA.

“Wybór właściwych usług mobilnych i czas wprowadzenia ich na rynek to dwa najważniejsze czynniki sukcesu na tak bardzo konkurencyjnym rynku. Dlatego postawiliśmy na najbardziej doświadczonego partnera, jakim jest Telogic” – powiedział Maciej Janas, CMO INEA.

“Cieszymy się, że INEA wybrała Telogic jako partnera do uruchomienia usług mobilnych. To nowoczesny przedsiębiorca, który dzięki uznanej marce i dużej bazie klientów ma szansę na sukces także jako operator wirtualny” – powiedział Jens Fricke, CEO  Telogic Poland Sp. z o.o. i założyciel firmy Telogic.

Jako MVNE, Telogic pozwala przedsiębiorcom na oferowanie usług telefonii komórkowej, przy użyciu infrastruktury istniejących operatorów (Mobile Network Operators – MNO). Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, biling, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów, a także konsulting biznesowy.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...