21/04/2009

Transcend mocniejszy na polskim rynku dzięki FEN

Do sklepów partnerskich Konsorcjum FEN trafiły urządzenia produkowane przez Transcend Information Inc. – dostawcę m.in. pamięci flash USB, kart pamięci oraz dysków SSD. W kwietniu br. Konsorcjum FEN zostało oficjalnym dystrybutorem produktów Transcend na polskim rynku.

Transcend to uznany na świecie producent pamięci masowych, urządzeń multimedialnych, akcesoriów fotograficznych oraz peryferiów komputerowych. Główny obszar zainteresowania firmy to rynek szeroko pojętych pamięci do komputerów stacjonarnych i przenośnych, pamięci flash USB oraz kart pamięci.

– „Nośniki danych to kategoria produktów, która znajduje coraz to nowe zastosowania wśród użytkowników. Rożnego rodzaju kości pamięci czy dyski SSD wykorzystujemy codziennie w wielu urządzeniach zarówno w pracy, jak i na użytek domowych zastosowań. Podjęta pomiędzy Konsorcjum FEN i Transcend współpraca spowoduje, że produkty Transcend staną się szerzej dostępne dla tych osób, które cenią funkcjonalność, trwałość oraz ciekawy design peryferiów komputerowych” – mówi Adam Radke, Dyrektor Operacyjny Konsorcjum FEN.

transcend_v90p_8gbUżytkowników telefonów komórkowych, cyfrowych aparatów i kamer oraz odtwarzaczy MP3, którym szczególnie zależy na dużej pojemności oraz szybkim transferze, z pewnością zainteresują karty pamięci SD i SDHC. Zaimplementowana w nich funkcja ECC (Error Correcting Code) automatycznie wykrywa i koryguje ewentualne błędy pojawiające się przy transferze danych, chroniąc przed ich utratą. Do bezpiecznego przenoszenia danych można wykorzystać serię eleganckich i wydajnych pamięci USB – JetFlash, którym producent zapewnia dożywotnią gwarancję. Dołączone do pamięci oprogramowanie JetFlash elite ułatwia zarządzanie danymi oraz znacznie poszerza możliwości samego modułu pamięci.

Ciekawą część oferty stanowią zewnętrzne dyski StoreJet, wyposażone w potrójny system ochrony przeciwwstrząsowej. Dzięki temu urządzenia te spełniają rygorystyczne wymogi wojskowych standardów odporności na skutek upadków i są rekomendowane do pracy w trudnych warunkach. Asortyment uzupełniają coraz bardziej popularne dyski SSD. Szybkie, bezgłośne i odporne na uszkodzenia nośniki z interfejsem SATA to doskonała transcend_ts32gssd34e-1propozycja w dobie technologicznej migracji z dysków talerzowych. Z kolei ExpressCard to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia rozbudowę przestrzeni dyskowej notebooka oraz przyspiesza jego pracę.

Przeczytaj także:   Dalmierz laserowy Nikon COOLSHOT - prosto do celu

Urządzenia Trenscend są już dostępne u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN. Karty SD i SDHC oraz pamięci flash USB objęte są dożywotnią gwarancją producenta, natomiast na dyski zewnętrzne i dyski SSD gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące.

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]