Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/04/2009

VEDIA Muzzio Cutedoks – co Ci bzzzyczy w uchu?

VEDIA, producent odtwarzaczy audio i multimedialnych, poinformował o wprowadzeniu nowej linii produktów – VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks.

vedio1Linia VEDIA Muzzio obejmuje produkty OEM, wyselekcjonowane spośród bogatej światowej oferty innych producentów i centrów rozwoju. Pierwszym produktem w nowej linii są słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks. Do końca roku w sprzedaży znajdą się m.in. trzy modele odtwarzaczy multimedialnych.

– Cutedoks to słuchawki dla ludzi odważnych, zwracających uwagę na nowinki techniczne i niecodzienne pomysły. – mówi Konrad Latkowski, PM VEDIA Hong Kong Ltd. – W Japonii i Korei Południowej słuchawki w niezwykłej obudowie to obowiązkowy dodatek, równie ważny jak koszulka z ciekawym nadrukiem czy czapeczka. VEDIA postanowiła przenieść tą szaloną, kolorową i odważną modę do Polski. Skoro wiosenne kolekcje ubrań są niezwykle kolorowe, czemu takie mają nie być słuchawki?

vedio2Początkowo słuchawki Muzzio Cutedoks dostępne będą w czterech wersjach: panda, pszczółka, biedronka oraz świnka. W przyszłości VEDIA planuje wprowadzić kolejne, odważne i kolorowe modele. Wszystkie słuchawki Cutedoks posiadają czułość na poziomie 93 dB (+/- 3dB). Zastosowano w nich membranę 9,2 mm, z pasmem przenoszenia na poziomie 20 ~ 20.000Hz. W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się wymienne końcówki silikonowe.

Słuchawki dokanałowe charakteryzują się tym, że wkłada się je bezpośrednio w kanał słuchowy (w przeciwieństwie do popularnych “pchełek” opieranych na małżowinie usznej). Dzięki wymiennej końcówce o różnych rozmiarach można je dopasować do własnych potrzeb i zapobiec tym samym ich wypadaniu. Dodatkowo słuchawki dokanałowe izolują od zewnętrznych szumów i hałasu. Dzięki temu muzyki można słuchać znacznie ciszej – w niektórych przypadkach głośność ustawiona na odtwarzaczu może spaść nawet o połowę.

vedia

Cena Muzzio Cutedoks to: 39 zł brutto, niezależnie od wzoru. Słuchawki objęte są roczną gwarancją.

Przeczytaj także:   W Środy z Orange – dwa bilety do kina w cenie jednego

Vedia.pl


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku