20/05/2009

HP Pavilion Madagaskar Edition od Vobis

W sklepach sieci Vobis w całej Polsce ruszyła akcja promocyjna związana z premierą filmu „Madagaskar 2” na DVD. Klienci, którzy zakupią wybrany model notebooka HP z serii Pavilion, otrzymają w prezencie film o najnowszych przygodach sympatycznego lwa Alexa i jego przyjaciół a także naklejkę na obudowę notebooka, prezentującą bohaterów naszych milusińskich. Specjalna oferta przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach sprzętu cyfrowego, to kontynuacja akcji Vobis „Dla dzieci małych i dużych”, której celem jest przybliżenie szerokich rozwiązań najnowszych technologii poprzez zabawę.

Firma Vobis przygotowała specjalną, filmową ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. Od 13 maja br. przy zakupie notebooków HP Pavilion Madagaskar Edition z procesorami mobilnymi AMD  otrzymamy w prezencie film „Madagaskar 2” na DVD. Dodatkowym upominkiem, uprzyjemniającym korzystanie z nowego sprzętu i pozwalającym na spersonalizowanie jego wyglądu jest specjalna, kolorowa naklejka na obudowę, przedstawiająca ulubionych bohaterów tej bardzo dobrze przyjętej przez widzów bajki. Dzięki temu najmłodsi będą mieć stały kontakt ze swoimi ulubieńcami.

hp-dv6-madagaskar-2

Promocyjne notebooki  z serii Madagaskar Edition wyposażone są  we wszystko, czego potrzebują najmłodsi użytkownicy i ich rodzice. Wydajne, z niezwykle pojemną baterią, która pozwala na długie korzystanie z notebooka sprawią, że każda długa podróż stanie się przyjemna, gdy podczas drogi będzie można oglądać filmy, słuchać muzyki czy grać w ulubione gry. Wysoka wydajność zastosowanych w notebookach tej serii dwurdzeniowych mobilnych procesorów AMD sprawia, że korzystanie z wielu aplikacji na raz nie stanowi najmniejszego problemu.

Vobis przygotował również specjalną ulotkę dotyczącą promocji związanej z filmem z „Madagaskar 2”. Przy zakupie notebooka HP Pavilion z procesorem AMD, okazując załączoną do filmu DVD promocyjną ulotkę Vobis, do komputera dołączona zostanie gra komputerowa Madagaskar 2. Promocyjna oferta z grą komputerową obowiązuje do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Notebooki HP Pavilion Madagaskar Edition dostępne są w salonach Vobis oraz w sklepie internetowym Vobis.pl od 2499 zł. Oferta obejmuje modele HP Pavilion: dv5-1205ew, dv6-1145ew oraz dv7-2055ew.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...