Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/05/2009

HP Pavilion Madagaskar Edition od Vobis

W sklepach sieci Vobis w całej Polsce ruszyła akcja promocyjna związana z premierą filmu „Madagaskar 2” na DVD. Klienci, którzy zakupią wybrany model notebooka HP z serii Pavilion, otrzymają w prezencie film o najnowszych przygodach sympatycznego lwa Alexa i jego przyjaciół a także naklejkę na obudowę notebooka, prezentującą bohaterów naszych milusińskich. Specjalna oferta przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach sprzętu cyfrowego, to kontynuacja akcji Vobis „Dla dzieci małych i dużych”, której celem jest przybliżenie szerokich rozwiązań najnowszych technologii poprzez zabawę.

Firma Vobis przygotowała specjalną, filmową ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. Od 13 maja br. przy zakupie notebooków HP Pavilion Madagaskar Edition z procesorami mobilnymi AMD  otrzymamy w prezencie film „Madagaskar 2” na DVD. Dodatkowym upominkiem, uprzyjemniającym korzystanie z nowego sprzętu i pozwalającym na spersonalizowanie jego wyglądu jest specjalna, kolorowa naklejka na obudowę, przedstawiająca ulubionych bohaterów tej bardzo dobrze przyjętej przez widzów bajki. Dzięki temu najmłodsi będą mieć stały kontakt ze swoimi ulubieńcami.

hp-dv6-madagaskar-2

Promocyjne notebooki  z serii Madagaskar Edition wyposażone są  we wszystko, czego potrzebują najmłodsi użytkownicy i ich rodzice. Wydajne, z niezwykle pojemną baterią, która pozwala na długie korzystanie z notebooka sprawią, że każda długa podróż stanie się przyjemna, gdy podczas drogi będzie można oglądać filmy, słuchać muzyki czy grać w ulubione gry. Wysoka wydajność zastosowanych w notebookach tej serii dwurdzeniowych mobilnych procesorów AMD sprawia, że korzystanie z wielu aplikacji na raz nie stanowi najmniejszego problemu.

Vobis przygotował również specjalną ulotkę dotyczącą promocji związanej z filmem z „Madagaskar 2”. Przy zakupie notebooka HP Pavilion z procesorem AMD, okazując załączoną do filmu DVD promocyjną ulotkę Vobis, do komputera dołączona zostanie gra komputerowa Madagaskar 2. Promocyjna oferta z grą komputerową obowiązuje do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj także:   GM-M7800S – szykowny gryzoń od GIGABYTE

Notebooki HP Pavilion Madagaskar Edition dostępne są w salonach Vobis oraz w sklepie internetowym Vobis.pl od 2499 zł. Oferta obejmuje modele HP Pavilion: dv5-1205ew, dv6-1145ew oraz dv7-2055ew.


Techcity na Facebooku