12/05/2009

ASTER: niższy abonament za Mobilny Internet

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza niższy abonament na Mobilny Internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej „Mobilny Internet w ASTER”, Klienci mogą wykupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub ofertę z modemem za 1 złotówkę. ASTER wprowadził także podwojony pakiet danych dla użytkowników pakietu Data L. Otrzymają oni przez 5 miesięcy możliwość przesłania 2 GB w cenie 1 GB.

Klienci ASTER, którzy posiadają modem komórkowy i skorzystają z pakietu Data M umożliwiającego przesłanie do 250 MB danych w jednym cyklu rozliczeniowym, zapłacą za abonament tylko 9 zł miesięcznie. Ma to być najtańszy abonament na rynku. Pakiet Data L z limitem 1024 MB, kosztuje 29 zł.

ASTER obniżył także ceny Mobilnego Internetu dla tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego modemu. Mogą oni kupić modem za 1 złotówkę i skorzystać z pakietu Data M w abonamencie za 29 zł lub z pakietu Data L za 49 zł miesięcznie. Każdy, kto zdecyduje się na pakiet Data L, przez 5 miesięcy będzie mógł otrzymać podwojony pakiet danych (2 GB w cenie 1 GB).

„ASTER oferuje obecnie najtańszy na rynku abonament na Mobilny Internet. Zaletą usługi jest jednak nie tylko cena, ale także jej funkcjonalność. Nie ograniczamy prędkości łącza po przekroczeniu limitu pobieranych danych. Dodatkowo, dzięki temu, że karta SIM jest powiązana z usługą głosową, Klient może wykonywać połączenia głosowe oraz wysyłać SMS-y i MMS-y w atrakcyjnych stawkach cennikowych. Oferta Mobilnego Internetu w ASTER stanowi bardzo dobre dopełnienie usługi stacjonarnego dostępu do internetu. Klient korzysta w domu z internetu stacjonarnego o bardzo dobrych parametrach łącząc to ze swobodą jaką daje Mobilny Internet poza domem.”- powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 11 maja 2009 r. do odwołania. Mogą z niej skorzystać nie tylko Abonenci ASTER, ale także nowi Klienci nie korzystający do tej pory z usług operatora.

Przeczytaj także:   GeForce GTX 660 oraz GTX 650 Overclock Edition - wydajność i autorski system chłodzenia

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]