Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/05/2009

ASTER: niższy abonament za Mobilny Internet

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza niższy abonament na Mobilny Internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej „Mobilny Internet w ASTER”, Klienci mogą wykupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub ofertę z modemem za 1 złotówkę. ASTER wprowadził także podwojony pakiet danych dla użytkowników pakietu Data L. Otrzymają oni przez 5 miesięcy możliwość przesłania 2 GB w cenie 1 GB.

Klienci ASTER, którzy posiadają modem komórkowy i skorzystają z pakietu Data M umożliwiającego przesłanie do 250 MB danych w jednym cyklu rozliczeniowym, zapłacą za abonament tylko 9 zł miesięcznie. Ma to być najtańszy abonament na rynku. Pakiet Data L z limitem 1024 MB, kosztuje 29 zł.

ASTER obniżył także ceny Mobilnego Internetu dla tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego modemu. Mogą oni kupić modem za 1 złotówkę i skorzystać z pakietu Data M w abonamencie za 29 zł lub z pakietu Data L za 49 zł miesięcznie. Każdy, kto zdecyduje się na pakiet Data L, przez 5 miesięcy będzie mógł otrzymać podwojony pakiet danych (2 GB w cenie 1 GB).

„ASTER oferuje obecnie najtańszy na rynku abonament na Mobilny Internet. Zaletą usługi jest jednak nie tylko cena, ale także jej funkcjonalność. Nie ograniczamy prędkości łącza po przekroczeniu limitu pobieranych danych. Dodatkowo, dzięki temu, że karta SIM jest powiązana z usługą głosową, Klient może wykonywać połączenia głosowe oraz wysyłać SMS-y i MMS-y w atrakcyjnych stawkach cennikowych. Oferta Mobilnego Internetu w ASTER stanowi bardzo dobre dopełnienie usługi stacjonarnego dostępu do internetu. Klient korzysta w domu z internetu stacjonarnego o bardzo dobrych parametrach łącząc to ze swobodą jaką daje Mobilny Internet poza domem.”- powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 11 maja 2009 r. do odwołania. Mogą z niej skorzystać nie tylko Abonenci ASTER, ale także nowi Klienci nie korzystający do tej pory z usług operatora.

Przeczytaj także:   Twardziele lubią WD

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Lenovo wprowadza na polski rynek ThinkStation D20 i S20

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   NEC MultiSync EA273WM – nowy 27-calowy panoramiczny monitor

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku