21/05/2009

DIALOGmedia – nowe możliwości: 2TV i HD

2TV i HD to nowe funkcjonalności w DIALOGmedia – pakiecie czterech usług: telewizji cyfrowej, wypożyczalni filmów, szerokopasmowego internetu i telefonu stacjonarnego Telefonii DIALOG. Pierwsza z nich umożliwia korzystanie z usługi na dwóch telewizorach jednocześnie i, jak wynika z badań konsumenckich, jest najbardziej oczekiwaną przez klientów nowością.

Badania satysfakcji abonentów wykonane przez firmę MillwardBrown SMG/KRC w październiku 2008 roku wykazały, że aż 77% użytkowników DIALOGmedia jest zadowolonych ze świadczonej usługi telewizyjnej, a ponad 78% klientów poleciłoby cały pakiet swoim znajomym. Wśród zapowiadanych do wdrożenia nowych funkcjonalności największym zainteresowaniem cieszy się 2TV: 66% respondentów wyraziło chęć zakupu tej usługi. Jednocześnie 60% uczestników badania wykazało zainteresowanie posiadaniem kanałów HD.

2TV (zwane także multiroom) umożliwia oglądanie telewizji dostarczanej w ramach pakietu DIALOGmedia na dwóch różnych telewizorach jednocześnie – bez konieczności uiszczania drugiej opłaty abonamentowej za usługi telewizyjne. Jedynym miesięcznym kosztem ponoszonym przez klienta jest opłata tylko 10 zł brutto za dodatkowy dekoder. Na polskim rynku Telefonia DIALOG jest drugim operatorem, który wprowadził do swojej oferty telewizji cyfrowej opcję 2TV w konkurencyjnej cenie.

HD to kolejna nowość w DIALOGmedia: klienci mogą zamówić jeden z czterech kanałów HD: National Geographic HD, Discovery Chanel HD, Polsat Sport HD I TVP HD, domawiając je pojedynczo do posiadanych pakietów programowych – wystarczy telefon do Telecentrum (0801 700 702). Cena za pojedynczy kanał wynosi już od 5 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego przez klienta profilu. Docelowo w ramach DIALOGmedia planowane jest wprowadzenie osobnego pakietu HD.

DIALOGmedia to przewodowa telewizja cyfrowa (IPTV) z funkcją interakcji, wypożyczalnia filmów na życzenie (VoD), szerokopasmowy internet oraz telefon. Wszystkie usługi rozliczane są w ramach jednego rachunku, a klient płaci wyłącznie za te, z których korzysta. DIALOGmedia to również szerokopasmowy internet w ramach jednego rachunku.

Przeczytaj także:   BBC Lifestyle w Okienku UPC

www.dialog.pl

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]