19/05/2009

GaduAIR – nowa sieć komórkowa

GaduAIR to nowa telefonia komórkowa, dzięki której komunikator i komórka łączą się w jedną usługę  mająca pozwolić na lepszą i tańszą komunikację, rozmowy, przesyłanie danych, korzystanie z Internetu. Mogą z niej korzystać wszyscy, nie tylko pasjonaci zaawansowanych nowych technologii. W GaduAIR bezpośrednio z komórki można dzwonić na numery GG to dodatkowa wymierna korzyść połączenia dwóch światów: Internetu i telekomunikacji. Sieć GaduAIR dostępna jest w całym kraju.

Podczas, gdy inni operatorzy wycofują się z rynku MVNO, Gadu-Gadu utrzymało swoją decyzję uruchomienia telefonii komórkowej i co więcej oczekuje stworzenia z GaduAIR ważnego segmentu swojej działalności.

– W naszym przypadku wejście na taki rynek to logiczne i konsekwentne rozwijanie możliwości komunikacji oferowanych od wielu już lat przez Gadu-Gadu – mówi Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A. – MVNO od GG to więcej niż telefonia, to cały wirtualny świat w telefonie, łącznie z atrakcyjnymi usługami internetowymi i konkurencyjnym cennikiem, dostępnym na każdą kieszeń. Telefonia komórkowa wpisuje się doskonale w segment naszego rynku i stąd podtrzymana decyzja o zaoferowaniu takiej usługi milionom osób, nie tylko internautom i grupie 6 milionów użytkowników komunikatora Gadu-Gadu.

gga„Wyjście na kartę” – hasło promocyjne sieci GaduAIR oznacza, że komunikator, Internet i wiele usług dostępnych jest również poza domem, czy biurem – wystarczy posiadać starter nowej sieci i telefon komórkowy, aby nadal być w kontakcie i cieszyć się wolnością, być mobilnym.

Podstawowymi wyróżnikami i zaletami oferty  GaduAIR ma być:
•    brak opłat za korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu (wersji komunikatora instalowanego w komórkach)
•    brak opłat za transfer danych w Mobilnym Gadu-Gadu
•    wspólna lista kontaktów (synchronizacja danych z komunikatora GG i z komórki)
•    korzystne i konkurencyjne na rynku plany taryfowe i bonusy za aktywności
•    połączenie w jednym numeru komunikatora GG i numeru telefonu sieci GaduAIR
•    bezpłatne pakiety internetowe przy doładowaniu
•    wysyłanie bezpośrednio z telefonu zdjęć i ich publikacja w serwisach internetowych MojaGeneracja.pl i Blip.pl

Przeczytaj także:   W IPFON taniej na komórki

Jedną ze światowych nowości w dziedzinie telekomunikacji i Internetu, jest połączenie numerów telefonu i komunikatora – numer telefonu jest jednocześnie numerem GG. Użytkownik GaduAIR może odbierać połączenia telefoniczne, głosowe i tekstowe zamiennie albo w komunikatorze albo w telefonie, w zależności od swojego wyboru i sytuacji, w jakiej się znajduje. Pozwala to na stały kontakt i wygodę.

Użytkownik sieci GaduAIR może rozmawiać przez Mobilne GG bez opłat za abonament, jaki opłacają użytkownicy innych sieci komórkowych. Dodatkową korzyścią w GaduAIR jest brak opłat za transfer danych. Użytkownicy zatem mogą być dostępni cały czas i za darmo korzystać z Internetu do rozmów przez komunikator.

oplgg

Rozmowy przez komunikator Gadu-Gadu w sieci GaduAIR są bezpłatne. To doskonała alternatywa dla płatnych SMS-ów.

GaduAIR jest telefonią komórkową, utworzoną w ramach umowy o świadczenie usług MVNO z firmą Polkomtel S.A., oferującą największy zasięg sieci GSM w Polsce. Dzięki temu dostęp do GaduAIR jest osiągalny w każdym zakątku kraju. Teraz nowe technologie, w tym Gadu-Gadu, dotrą nawet tam, gdzie nie ma Internetu oferowanego przez lokalnych dostawców. Telefonia oferowana przez GG Network przybliża po raz pierwszy w taki sposób cały wirtualny świat: telefonię, komunikator, Internet i sprawia, że dostęp do popularnych usług internetowych w Polsce ma szansę znacznie się zwiększyć.

Startery GaduAIR można kupić w ogólnopolskiej sieci sprzedaży (sklepy, punkty sprzedaży), zamówienie można również złożyć w Internecie. W sprzedaży on-line użytkownik może wybrać sam swój wyjątkowy, złoty lub srebrny, numer GaduAIR.

www.gaduair.pl

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]