Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

26/05/2009

Garmin w trosce o bezpieczeństwo 24h na dobę

Doba ma 24 godziny, co stanowi aż 1440 minut. Przez pełną dobę Garmin zapewnia swoim klientom pomoc w przypadku jakiejkolwiek awarii podczas podróży.

Wbrew pozorom urządzenie GPS może pomóc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Nie tylko umożliwi podanie dokładnego miejsca, w którym się znajdujemy, ale również zapewni nam bezpłatną pomoc drogową przez całą dobę. Zatem odbiornik GPS może okazać się najprostszym rozwiązaniem wszelkich kłopotów. Pakiet usług assistance to najnowsza propozycja Garmin, łącząca nawigację samochodową z bezpłatnym ubezpieczeniem drogowym na okres 6 miesięcy.

„Dzięki najnowszej ofercie Garmin każdy kierowca może być pewny, że bezbłędnie trafi do celu, a w przypadku ewentualnej awarii samochodu uzyska profesjonalną pomoc na terenie niemal całej Europy 24h/dobę.” – mówi Jerzy Krzywicki – Dyrektor Operacyjny Excel Systemy Nawigacyjne.

bezpieczna-nawigacja-1

Pakiet usług assistance oferowany przez Garmin gwarantuje profesjonalną pomoc drogową na terenie Europy, z wyłączeniem jedynie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz azjatyckiej części Turcji. Zgłoszony do Starter Assistance Basic samochód nie musi być własnością użytkownika. Może to być samochód służbowy, członka rodziny lub przyjaciela. Podstawowymi zaletami pakietu jest brak ograniczeń odnośnie wieku pojazdu, jego przebiegu, marki czy też pochodzenia. Pomoc drogowa Garmin obejmuje niezwykle szeroki zakres zdarzeń. Kierowca może liczyć na wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej. Pomoc przyjedzie nawet wówczas, gdy nastąpi awaria alarmu, świateł, kierunkowskazów, przednich wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, czy też ogumienia. Pakiet usług assistance obejmuje również takie zdarzenia jak: rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu lub uszkodzenie kluczyków, brak paliwa oraz pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej.

www.garmin.com.pl/starter

Przeczytaj także:   Galaxy Tab już na polskim rynku

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Becker – jakość map ma znaczenie

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Becker – jakość map ma znaczenie

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku