Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

26/05/2009

Garmin w trosce o bezpieczeństwo 24h na dobę

Doba ma 24 godziny, co stanowi aż 1440 minut. Przez pełną dobę Garmin zapewnia swoim klientom pomoc w przypadku jakiejkolwiek awarii podczas podróży.

Wbrew pozorom urządzenie GPS może pomóc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Nie tylko umożliwi podanie dokładnego miejsca, w którym się znajdujemy, ale również zapewni nam bezpłatną pomoc drogową przez całą dobę. Zatem odbiornik GPS może okazać się najprostszym rozwiązaniem wszelkich kłopotów. Pakiet usług assistance to najnowsza propozycja Garmin, łącząca nawigację samochodową z bezpłatnym ubezpieczeniem drogowym na okres 6 miesięcy.

„Dzięki najnowszej ofercie Garmin każdy kierowca może być pewny, że bezbłędnie trafi do celu, a w przypadku ewentualnej awarii samochodu uzyska profesjonalną pomoc na terenie niemal całej Europy 24h/dobę.” – mówi Jerzy Krzywicki – Dyrektor Operacyjny Excel Systemy Nawigacyjne.

bezpieczna-nawigacja-1

Pakiet usług assistance oferowany przez Garmin gwarantuje profesjonalną pomoc drogową na terenie Europy, z wyłączeniem jedynie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz azjatyckiej części Turcji. Zgłoszony do Starter Assistance Basic samochód nie musi być własnością użytkownika. Może to być samochód służbowy, członka rodziny lub przyjaciela. Podstawowymi zaletami pakietu jest brak ograniczeń odnośnie wieku pojazdu, jego przebiegu, marki czy też pochodzenia. Pomoc drogowa Garmin obejmuje niezwykle szeroki zakres zdarzeń. Kierowca może liczyć na wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej. Pomoc przyjedzie nawet wówczas, gdy nastąpi awaria alarmu, świateł, kierunkowskazów, przednich wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, czy też ogumienia. Pakiet usług assistance obejmuje również takie zdarzenia jak: rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu lub uszkodzenie kluczyków, brak paliwa oraz pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej.

www.garmin.com.pl/starter


Babbel już dostępna dla polskich użytkowników

Popularna aplikacja mobilna do nauki języków obcych jest już dostępna dla polskich użytkowników. Według raportu Priori Data, platformy analizującej ilość pobrań aplikacji w sklepach App Store i Google Play, Babbel znajduje się w ścisłej czołówce. Firma z Berlina, założona w 2007 roku, wprowadza w swoim oprogramowaniu ósmy język wyświetlania. Już teraz po polsku możemy uczyć […]

Premium Mobile znowu liderem

Premium Mobile pokonał czterech największych operatorów sieci komórkowych na polskim rynku i zajął pierwsze miejsce w bilansie przenoszenia numerów pomiędzy wszystkimi sieciami komórkowymi w 2018 roku. W 2018 roku, spośród klientów którzy wybierali nowego operatora, największa ilość osób zdecydowała się pozostać właśnie w Premium Mobile. Bilans dodatni Premium Mobile to aż 55 623 tys. numerów, […]

Banki kupują nowe domeny

Aż 40% instytucji finansowych z USA podjęło decyzję o zakupie dedykowanej ich branży domeny internetowej. W Europie, według danych CentralNic, na podobny krok zdecydowało się już 500 banków oraz firm ubezpieczeniowych. Do zakupu domen z końcówką „.bank”, polskie instytucje podchodzą jednak z dystansem. Blisko 3 tysiące domen z końcówką .bank zarejestrowano od 2015 r. – […]

Techcity na Facebooku