05/05/2009

Kompaktowe i kolorowe nagrywarki DVD SAMSUNG SE-S084

SAMSUNG Electronics zaprezentował niedawno nową zewnętrzną nagrywarkę DVD SE-S084. Model zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących styl i funkcjonalność udowadnia, że sprzęt IT produkowany przez firmę SAMSUNG przeistacza się w niezwykle atrakcyjne, inspirujące gadżety.

Nagrywarka SE-S084 nie wymaga podłączenia do sieci, a do tego jest lekka, wyjątkowo smukła i dostępna w oryginalnych, niespotykanych dotychczas w urządzeniach tego typu, kolorach. To idealne rozwiązanie dla cieszących się coraz większą popularnością lifestylowych mini notebooków.

nagrsamfot.Samsung

„W związku ze wzrostem popularności urządzeń typu mini notebook, które najczęściej nie posiadają napędu optycznego, użytkownicy będą coraz częściej interesować się również zewnętrznymi nagrywarkami DVD. W odpowiedzi na te potrzeby opracowaliśmy, z charakterystyczną dla firmy SAMSUNG dbałością o wygląd i funkcjonalność, kompaktową przenośną nagrywarkę DVD” – powiedział Bartek Stajak z SAMSUNG Electronics Polska.

Kompaktowe zewnętrzne nagrywarki DVD gwarantują użytkownikom pełną mobilność, są bowiem kompatybilne z USB BUS Power. Dzięki temu by rozpocząć pracę wystarczy podłączyć je do komputera czy notebooka bez potrzeby korzystania z sieci lub dodatkowych adapterów.

Najnowszy model SAMSUNG SE-S084 posiada napęd DVD+R o prędkości zapisu i odczytu 8x, a także umożliwia zapis DVD+R oraz -R Dual Layer o prędkości 6x oraz zapis DVD-RAM o prędkości 5x.

pinkWyjątkowo lekka, ważąca zaledwie 400 g nagrywarka wyposażona została w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych potwierdzających, że atrakcyjny design oraz smukła konstrukcja nie muszą wiązać się z kompromisem względem efektywności urządzenia. Model SE-S084 wykorzystuje rozwiązania technologii SAT (Speed Adjustment Technology), TAC (Tilt Actuator Compensation) oraz Double OPC (Optimum Power Control). Dodatkowo Buffer Under Run Free Technology wpływa na wzrost stabilności zapisu przy dużych prędkościach, a funkcje Magic Speed (umożliwia elastyczność pracy; tryb niskiego hałasu oraz tryb wysokiej prędkości) i ABBS (Automatic Ball Balancing System) pozwalają istotnie obniżyć wibracje i hałas podczas procesu nagrywania.

Przeczytaj także:   Nagroda „Best of CES” dla Lenovo IdeaPad U1

Nagrywarka SE-S084 to kolejne, po równie atrakcyjnych i mobilnych dyskach twardych serii S, urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach mobilnych komputerów typu mini notebook. Otrzymujemy w pełni funkcjonalny zestaw zaawansowanych rozwiązań, odpowiadających potrzebom miłośników pięknie zaprojektowanego i funkcjonalnego sprzętu IT. Mobilność nagrywarki SE-S084 oraz dysków serii S pozwala wykorzystywać je w dowolnym miejscu, a ich atrakcyjny design sprawi, że będą ozdobą biurka każdego miłośnika nowoczesnych technologii.

Nagrywarka DVD SE-S084 dostępna jest w następujących kolorach: czarnym, białym, srebrnym, różowym, niebieskim, błękitnym i czerwonym.

Sugerowana cena modelu SE-S084 to 250 PLN.

www.samsung.pl

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]