05/05/2009

Kompaktowe i kolorowe nagrywarki DVD SAMSUNG SE-S084

SAMSUNG Electronics zaprezentował niedawno nową zewnętrzną nagrywarkę DVD SE-S084. Model zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących styl i funkcjonalność udowadnia, że sprzęt IT produkowany przez firmę SAMSUNG przeistacza się w niezwykle atrakcyjne, inspirujące gadżety.

Nagrywarka SE-S084 nie wymaga podłączenia do sieci, a do tego jest lekka, wyjątkowo smukła i dostępna w oryginalnych, niespotykanych dotychczas w urządzeniach tego typu, kolorach. To idealne rozwiązanie dla cieszących się coraz większą popularnością lifestylowych mini notebooków.

nagrsamfot.Samsung

„W związku ze wzrostem popularności urządzeń typu mini notebook, które najczęściej nie posiadają napędu optycznego, użytkownicy będą coraz częściej interesować się również zewnętrznymi nagrywarkami DVD. W odpowiedzi na te potrzeby opracowaliśmy, z charakterystyczną dla firmy SAMSUNG dbałością o wygląd i funkcjonalność, kompaktową przenośną nagrywarkę DVD” – powiedział Bartek Stajak z SAMSUNG Electronics Polska.

Kompaktowe zewnętrzne nagrywarki DVD gwarantują użytkownikom pełną mobilność, są bowiem kompatybilne z USB BUS Power. Dzięki temu by rozpocząć pracę wystarczy podłączyć je do komputera czy notebooka bez potrzeby korzystania z sieci lub dodatkowych adapterów.

Najnowszy model SAMSUNG SE-S084 posiada napęd DVD+R o prędkości zapisu i odczytu 8x, a także umożliwia zapis DVD+R oraz -R Dual Layer o prędkości 6x oraz zapis DVD-RAM o prędkości 5x.

pinkWyjątkowo lekka, ważąca zaledwie 400 g nagrywarka wyposażona została w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych potwierdzających, że atrakcyjny design oraz smukła konstrukcja nie muszą wiązać się z kompromisem względem efektywności urządzenia. Model SE-S084 wykorzystuje rozwiązania technologii SAT (Speed Adjustment Technology), TAC (Tilt Actuator Compensation) oraz Double OPC (Optimum Power Control). Dodatkowo Buffer Under Run Free Technology wpływa na wzrost stabilności zapisu przy dużych prędkościach, a funkcje Magic Speed (umożliwia elastyczność pracy; tryb niskiego hałasu oraz tryb wysokiej prędkości) i ABBS (Automatic Ball Balancing System) pozwalają istotnie obniżyć wibracje i hałas podczas procesu nagrywania.

Nagrywarka SE-S084 to kolejne, po równie atrakcyjnych i mobilnych dyskach twardych serii S, urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach mobilnych komputerów typu mini notebook. Otrzymujemy w pełni funkcjonalny zestaw zaawansowanych rozwiązań, odpowiadających potrzebom miłośników pięknie zaprojektowanego i funkcjonalnego sprzętu IT. Mobilność nagrywarki SE-S084 oraz dysków serii S pozwala wykorzystywać je w dowolnym miejscu, a ich atrakcyjny design sprawi, że będą ozdobą biurka każdego miłośnika nowoczesnych technologii.

Nagrywarka DVD SE-S084 dostępna jest w następujących kolorach: czarnym, białym, srebrnym, różowym, niebieskim, błękitnym i czerwonym.

Sugerowana cena modelu SE-S084 to 250 PLN.

www.samsung.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...