14/05/2009

Motorola: czytnik kodów kreskowych do noszenia na palcach dłoni

Motorola zaprezentowała nowy czytnik kodów kreskowych RS507, przeznaczony do noszenia na palcach dłoni. Model RS507 współpracuje obecnie z komputerami mobilnym Motorola WT4000 i jest dostępny w dwóch wersjach: przewodowej i bezprzewodowej (wykorzystującej technologię Bluetooth).

Ergonomiczna konstrukcja, najwyższa w klasie wytrzymałość oraz zaawansowane funkcje skanowania, w tym obsługa kodów kreskowych 1D i 2D, sprawiają, że czytnik RS507 jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników magazynowych w branżach transportu, logistyki i handlu. W przyszłości model RS507 ma osiągnąć kompatybilność ze wszystkimi komputerami mobilnymi Motoroli.  Czytnik RS507 jest wyposażony w mechanizm przetwarzania obrazu Motorola Symbol SE4500 i zapewnia dokładne, wielokierunkowe odczytywanie kodów 1D i 2D z wysoką tolerancją ruchu. Skaner, wyposażony w opatentowaną technologię Motorola Intelligent Sensing, zapewnia pracownikom mobilnym szybkie i automatyczne wyzwalanie skanowania, które zwiększa wydajność w środowiskach intensywnej pracy, a jednocześnie przedłuża żywotność baterii.

motorola_rs507_s

„Czytnik RS507 można połączyć z komputerem mobilnym WT4000, co oznacza, że istniejący użytkownicy mogą uzyskać nowy poziom funkcjonalności, aby pracować jeszcze wydajniej i dokładniej” – powiedział Daniel Dombach, dyrektor ds. logistyki w Motorola Enterprise Mobility Solutions.

motorola_rs507_wt4090_s
Dział serwisowy Motoroli zaleca klientom wdrażającym u siebie skanery RS507 wykupienie pakietu serwisowego Service from the Start with Comprehensive Coverage. Gwarantuje on bezpłatną naprawę w przypadku uszkodzeń powstałych w wyniku normalnego użytkowania – od zepsutych spustów lub mechanizmów skanujących po rozbite okienka wyjściowe – naprawa będzie bezpłatna.

Czytnik RS507 można nabyć w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie u członków programu Motorola PartnerSelect lub w sieci sprzedaży Motoroli. Urządzenie ma być dostępne w Australii i Nowej Zelandii w drugim kwartale bieżącego roku.

Przeczytaj także:   mBank lajt bezpłatnie przez komórkę

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]