Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/05/2009

Nokia E63 za złotówkę w promocji Orange Poleca

W nowej edycji oferty promocyjnej Orange Poleca obniżoną cenę abonamentu oraz Nokię E63 za 1 zł. Korzystając z promocji klienci dostają abonament o wartości 75 zł ale przez pierwszy rok umowy płacą za niego tylko 55 zł miesięcznie.

Wybierając ofertę Orange Poleca za 55 zł przez pierwszy rok umowy, klienci zawsze co miesiąc dostają wszystkie korzyści abonamentu za 75 zł:

  • orange 140 minut na połączenia do wszystkich sieci (do Play 101 minut) w abonamencie,
  • atrakcyjną stawkę na połączenia po wykorzystaniu minut z abonamentu,
  • nowoczesny, wielofunkcyjny telefon za 1 zł,
  • 3 bezpłatne usługi – prezenty na zawsze a w nich na start:

o Weekendy – 180 minut na rozmowy w weekendy ze wszystkimi numerami w Orange lub stacjonarnymi,
o Dłuższy Kapitał Złotówek – niewykorzystane środki z abonamentu dostępne przez 2 kolejne miesiące,
o Pakiet SMS – 400 SMS-ów do Orange.

nokia63Otrzymane prezenty można raz w miesiącu bezpłatnie zamieniać na inne. Aby dopasować ofertę do swoich potrzeb, oprócz wymienionych w ofercie, klienci mają również do wyboru:

Wybrany Numer – 180 minut na rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym
Korzystniej w abonamencie – tańsze połączenia do Orange w ramach abonamentu – tylko 40 gr/min
Pakiet Orange World – nieograniczony dostęp do informacji i rozrywki na portalu Orange World

W aktualnej ofercie Orange Poleca na klientów czeka telefon Nokia E63 – urządzenie stworzone specjalnie z myślą o mobilnej komunikacji. Pełna klawiatura QWERTY oraz system przewidywania tekstu XT9 sprawia, że pisanie na Nokia E63 jest szybkie i efektywne. Zastosowane rozwiązania mailowe zapewniają łatwe korzystanie z poczty prywatnej oraz korporacyjnej, umożliwiają także zarządzanie informacjami typu PIM. Duży poziomy wyświetlacz oraz przeglądarka Mini Map sprzyjają wygodnej pracy w internecie. Aparat fotograficzny, odtwarzacz multimedialny, radio FM i wysokiej jakości słuchawki sprawiają, że telefon może z powodzeniem służyć do pracy i rozrywki.

Przeczytaj także:   Mysz maratończyk – do 100 godzin pracy na baterii

fot. Nokia


Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Monitoring wideo […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Monitoring wideo w telefonie komórkowym – aplikacja VSMobile firmy QNAP

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   TP przypomina o nowym sposobie wybierania numerów

Techcity na Facebooku