Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/05/2009

Nowy LCD od iiyamy: ProLite B2206WS

ProLite B2206WS to propozycja dla wymagających użytkowników. Aby zapewnić maksimum komfortu użytkowania, monitor ten wyposażono w szeroki wachlarz regulacji polożenia ekranu.

22-calowy panel wyświetla obraz z rozdzielczością natywną 1680 x 1050 (1.8 megapiksela). Jego czas reakcji wynosi 2 ms, a poziom kontrastu to 10 000:1 (ACR).

iiyama1iiyama3
iiyama2

fot. iiama

Monitor ten wyposażono w szeroki wachlarz regulacji polożenia ekranu. ProLite B2206WS posiada stopkę z regulacją wysokości w zakresie 110 mm. Panel można przesuwać o 170° w prawo i w lewo oraz obrócić o 90° w pionie do pozycji PIVOT.

Monitor wyposażony jest w analogowe złącze D-Sub i cyfrowe DVI-D. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

Cena w zależności od koloru: 949 PLN brutto – srebrny, czarny – 959 PLN brutto.

www.iiyama.pl

Przeczytaj także:   TRANSCEND: dysk zewnętrzny z technologią TurboHDD USB

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   NVIDIA ION powraca – następne pokolenie!

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   48-rdzeniowy Single Chip Cloud Computer od Intela

Techcity na Facebooku