Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/05/2009

Nowy Nettop NTT Home W 300P

NTT SYSTEM S.A. od 05 maja b.r. wzbogacił swoją ofertę o nowy Nettop NTT Home W 300P. Jest to rewolucyjne rozwiązanie w kategorii mini desktopów.  NTT Home W 300P zaskakuje zarówno wyglądem jak  i możliwościami.

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC z ogromnym potencjałem. Nie większy od standardowej książki, (wymiary nettopa w mm: 153x172x20), jest w pełni funkcjonalnym komputerem typu desktop, wyposażonym w rozwiązania graficzne i funkcje multimedialne. Nettop NTT Home W 300P, oprócz niewielkich rozmiarów, jest także super lekki, waży zaledwie 0,8 kg. Smukły, lekki nettop otwiera mnóstwo możliwości w oszczędzaniu miejsca, a jego stylowa, biała obudowa będzie stanowić ozdobę każdego domowego salonu.

nettop_ntt-1

W prosty sposób nettop można także zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100. W dobie miniaturyzacji cecha oszczędności przestrzeni jest  bardzo ceniona  przez użytkowników.

300p_przod_1

Wyjątkowo mocną zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu oscyluje w granicach 40W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. Pracując przez rok osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu użytkownik może zaoszczędzić 169 złotych. Zatem użytkowanie nettopa  to niepodważalna gwarancja oszczędności na poborze energii. Nettop NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym.  Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny (23dB).

Mały, cichy, energooszczędny mini desktop jest  wydajnym, kompaktowym i energooszczędnym rozwiązaniem, przystępnym cenowo. Niska cena z pewnością może stanowić dodatkową zachętę do zakupu nettopa i wypróbowania jego zalet.

Nettop NTT Home  300P wyposażono w procesor Intel Atom230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną SODIM 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5”SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home ULCPC. W wyposażeniu multimedialnego systemu znajduje się chipset SIS z wbudowaną kartą graficzną , karta sieciowa 1Gigabit oraz port: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.

Przeczytaj także:   Pendrive dla twardzieli

NTT System S.A. oferuje dwie wersje nettopa NTT Home W 300P, w zależności od przeznaczenia urządzenia: wersję business dla rozwiązań biurowych z dodatkowym oprogramowaniem typu NTT Remote Manager oraz SOHO dla użytkowników domowych, z przejściówką na HDMI, opcjonalnym Wi-Fi oraz programem antywirusowym F-Secure. W opcji „za dopłatą” dostępne są: klawiatura, mysz, karta sieci bezprzewodowej USB dongle 802.11 bg, uchwyt VESA do montażu nettopa na tylniej ścianie monitora lub TV, konwerter DVI-HDMI, kabel HDMI oraz głośniki.

Dane techniczne dla modelu NTT Home W 300P:
nettop_4-kopia-11

•    Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz FSB533
•    System operacyjny: Oryginalny Windows XP Home ULCPC
•    Chipset: SIS672+SIS968
•    Karta Graficzna: SIS307DV
•    Dysk twardy: 160GB 2,5″ S-ATA 3Gb/s
•    Pamięć RAM: 1GB SODIMM DDR2
•    Karta dźwiękowa: Realtek ALC662, 2ch
•    Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
•    Porty tył: DVI-I, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
•    Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
•    Wymiary (mm): 153x172x20
•    Waga: 0,8kg

Sugerowana cena detaliczna brutto z systemem MS Windows XP Home: 1099,00 zł


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Symulator Jazdy po kielichu (wideo)

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Symulator Jazdy po kielichu (wideo)

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku