21/05/2009

Ogromne dyski twarde dla urzadzeń audio-video od WD

WD powiększyło dzisiaj swoją linię dysków twardych WD AV-GP o model 2 TB – największy na rynku dysk do zastosowań zaawansowanych. Jest to reakcja firmy na zapotrzebowanie na dyski o dużej pojemności w sektorze audio-video, który wynika m.in. z coraz bardziej rozbudowanych aplikacji, w tym wideo HD.

Dyski twarde WD AV-GP ze ekologiczną technologią WD Green Power zapewniają cichszą pracę, oszczędnosci energii do 40% w stosunku do standardowych napędów i – poprzez ograniczenie nagrzewania podczas pracy – dłuższy żywot każdego egzemplarza.

ce_sata_avgp32_

Nowy dysk WD AV-GP 2 TB  jest idealny dla urządzeń wymagających większej pojemności oraz wyjątkowej niezawodności, takich jak: DVR (nagrywarki wideo), media center, serwery multimediów, a także w sprzętach wykorzystywanych w telewizjach przemysłowych i monitoringu.

sata_avgp32Kluczowe cechy serii WD AV-GP:
Cicha praca  – odgłosy pracy zostały wyciszone do poziomu poniżej jednego sona  –  praktycznie poniżej czułości ludzkiego słuchu
Redukcja poboru energii – dzięki połączeniu technologii WD IntelliSeek™, IntelliPark™, i IntelliPower redukcja poboru przez dyski aż do 40 % w stosunku do dysków konkurencji.
IntelliPark – zapewnia mniejsze zużycie energii przez automatyczne blokowanie głowic, w stanie spoczynku, co zmniejsza opór aerodynamiczny oraz zwolnienie elektronicznych kanałów odczytu/zapisu.
Kompatybilność – testowane na zgodność z szeroką gamą produktów audio-video, łącznie z  urządzeniami STB, nagrywarkami DVD i systemami monitoringu.
SilkStream™ – optymalizowane w celu płynnego, ciągłego odtwarzania cyfrowego wideo nawet z 12 równoległych strumieni HD.
Technologia przewidywania zużycia dysku (PWL) – ramię dysku często przeczesuje całą powierzchnię dysku, by zapobiec nieoczekiwanym objawom zużycia powierzchni napędu, spotykam podczas ciągłej pracy z obrazem i dźwiękiem.

Dysk WD AV-GP 2 TB (model WD20EVDS) jest już dostępny. Sugerowana cena detaliczna  wynosi 1299 PLN.

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź, co to jest scrum? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...