21/05/2009

Ogromne dyski twarde dla urzadzeń audio-video od WD

WD powiększyło dzisiaj swoją linię dysków twardych WD AV-GP o model 2 TB – największy na rynku dysk do zastosowań zaawansowanych. Jest to reakcja firmy na zapotrzebowanie na dyski o dużej pojemności w sektorze audio-video, który wynika m.in. z coraz bardziej rozbudowanych aplikacji, w tym wideo HD.

Dyski twarde WD AV-GP ze ekologiczną technologią WD Green Power zapewniają cichszą pracę, oszczędnosci energii do 40% w stosunku do standardowych napędów i – poprzez ograniczenie nagrzewania podczas pracy – dłuższy żywot każdego egzemplarza.

ce_sata_avgp32_

Nowy dysk WD AV-GP 2 TB  jest idealny dla urządzeń wymagających większej pojemności oraz wyjątkowej niezawodności, takich jak: DVR (nagrywarki wideo), media center, serwery multimediów, a także w sprzętach wykorzystywanych w telewizjach przemysłowych i monitoringu.

sata_avgp32Kluczowe cechy serii WD AV-GP:
Cicha praca  – odgłosy pracy zostały wyciszone do poziomu poniżej jednego sona  –  praktycznie poniżej czułości ludzkiego słuchu
Redukcja poboru energii – dzięki połączeniu technologii WD IntelliSeek™, IntelliPark™, i IntelliPower redukcja poboru przez dyski aż do 40 % w stosunku do dysków konkurencji.
IntelliPark – zapewnia mniejsze zużycie energii przez automatyczne blokowanie głowic, w stanie spoczynku, co zmniejsza opór aerodynamiczny oraz zwolnienie elektronicznych kanałów odczytu/zapisu.
Kompatybilność – testowane na zgodność z szeroką gamą produktów audio-video, łącznie z  urządzeniami STB, nagrywarkami DVD i systemami monitoringu.
SilkStream™ – optymalizowane w celu płynnego, ciągłego odtwarzania cyfrowego wideo nawet z 12 równoległych strumieni HD.
Technologia przewidywania zużycia dysku (PWL) – ramię dysku często przeczesuje całą powierzchnię dysku, by zapobiec nieoczekiwanym objawom zużycia powierzchni napędu, spotykam podczas ciągłej pracy z obrazem i dźwiękiem.

Dysk WD AV-GP 2 TB (model WD20EVDS) jest już dostępny. Sugerowana cena detaliczna  wynosi 1299 PLN.

Przeczytaj także:   Jak dbać o czystość słuchawek?

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]