29/05/2009

PPP Marketing rusza z nowym sklepem Apple

Fani urządzeń z jabłuszkiem pod adresem Appple.pl mogą wybierać spośród najpopularniejszych produktów amerykańskiego producenta. Do wyboru są zarówno najpopularniejsze produkty Apple’a jak i te z najwyższej półki.

Użytkownik ma do wyboru zarówno całą gamę urządzeń – począwszy od iPodów poprzez iPhone’y aż po komputery stacjonarne i przenośne, w tym również te dla profesjonalistów. Nie zapomniano również o bardzo bogatej gamie akcesoriów do urządzeń. Ciekawą propozycją jest Apple TV – specjalne oprogramowanie służące do oglądania Youtube, czy przeglądania zdjęć na ekranie telewizora, czy też szeroka gama MacBooków – począwszy od najmniejszych (spod znaku Air), aż po MacBooki Pro.

promo

„Atutami naszego sklepu są szeroka gama produktów Apple oraz akcesoriów – zarówno komputerowych jak i muzycznych. Co ważne – wszystkie produkty z naszej oferty są dostępne od ręki.” – tłumaczy Cezary Terepka, prezes PPP Marketing. Dodaje: „Naszym atutem są też ceny produktów. W pierwszej fazie, aby zachęcić klientów produkty będziemy sprzedawać w promocyjnych cenach, nawet kilkaset złotych taniej od typowych sklepów internetowych”

PPP Marketing nie zapomniał również o budowaniu lojalności. Appple.pl oferuje swoim klientom dwie promocje. Pierwsza polega na poleceniu sklepu jak największej liczbie znajomych i można stać się posiadaczem iPoda Nano. Druga, pod hasłem „Stwórz własną promocję” polega na dobraniu do określonego artykułu dwóch zestawów akcesoriów. W tym przypadku klient płaci tylko za wybrany przez siebie artykuł.

Stroną administruje PPP Marketing, firma świadcząca usługi z zakresu marketingu mobilnego. To nie pierwsza współpraca pomiędzy firmą a amerykańskim producentem urządzeń. W ubiegłym roku PPP Marketing przygotowała launch iPhone’a wsparty niestandardową kampanią e-PR na portalach sportowych i lifestyle’owych.

Appple.pl

Udostępnij ten artykuł...

Systemy zarządzania nieruchomościami

Wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy i inne podmioty z branży, zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami, są zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki nad obiektem i zagwarantowania jego prawidłowego funkcjonowania. Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź, co to jest scrum? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...