29/05/2009

PPP Marketing rusza z nowym sklepem Apple

Fani urządzeń z jabłuszkiem pod adresem Appple.pl mogą wybierać spośród najpopularniejszych produktów amerykańskiego producenta. Do wyboru są zarówno najpopularniejsze produkty Apple’a jak i te z najwyższej półki.

Użytkownik ma do wyboru zarówno całą gamę urządzeń – począwszy od iPodów poprzez iPhone’y aż po komputery stacjonarne i przenośne, w tym również te dla profesjonalistów. Nie zapomniano również o bardzo bogatej gamie akcesoriów do urządzeń. Ciekawą propozycją jest Apple TV – specjalne oprogramowanie służące do oglądania Youtube, czy przeglądania zdjęć na ekranie telewizora, czy też szeroka gama MacBooków – począwszy od najmniejszych (spod znaku Air), aż po MacBooki Pro.

promo

„Atutami naszego sklepu są szeroka gama produktów Apple oraz akcesoriów – zarówno komputerowych jak i muzycznych. Co ważne – wszystkie produkty z naszej oferty są dostępne od ręki.” – tłumaczy Cezary Terepka, prezes PPP Marketing. Dodaje: „Naszym atutem są też ceny produktów. W pierwszej fazie, aby zachęcić klientów produkty będziemy sprzedawać w promocyjnych cenach, nawet kilkaset złotych taniej od typowych sklepów internetowych”

PPP Marketing nie zapomniał również o budowaniu lojalności. Appple.pl oferuje swoim klientom dwie promocje. Pierwsza polega na poleceniu sklepu jak największej liczbie znajomych i można stać się posiadaczem iPoda Nano. Druga, pod hasłem „Stwórz własną promocję” polega na dobraniu do określonego artykułu dwóch zestawów akcesoriów. W tym przypadku klient płaci tylko za wybrany przez siebie artykuł.

Stroną administruje PPP Marketing, firma świadcząca usługi z zakresu marketingu mobilnego. To nie pierwsza współpraca pomiędzy firmą a amerykańskim producentem urządzeń. W ubiegłym roku PPP Marketing przygotowała launch iPhone’a wsparty niestandardową kampanią e-PR na portalach sportowych i lifestyle’owych.

Appple.pl

Przeczytaj także:   Elektryczna deskorolka z 10-calowymi kołami

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]