28/05/2009

Profesjonalny branding z CodeTwo

Zaawansowana integracja z Active Directory, możliwość dołączania kilku sygnatur do jednej wiadomości, wsparcie dla Microsoft Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008 – to wybrane nowe funkcje programu CodeTwo Exchange Rules 2007. Wersja 2.0 aplikacji jest już dostępna na stronie producenta – spółki CodeTwo.

Program CodeTwo Exchange Rules 2007 pozwala definiować firmowe stopki, noty prawne i podpisy użytkowników w jednym miejscu bezpośrednio na serwerze Microsoft Exchange 2007. Dzięki temu nadawca wiadomości nie musi ręcznie wpisywać danych firmy czy dołączać do e-maila korporacyjnego loga. Procesy te odbywają się automatycznie, według reguł przetwarzania wiadomości zdefiniowanych przez administratora serwera Exchange. Aplikacja w wersji 2.0 wyróżnia się zaawansowaną integracją z Active Directory (AD), gdzie przechowywane są dane osobowe nadawców wiadomości. Na ich podstawie administrator tworzy szablony stopek i podpisów.

– Najnowsza wersja programu rozszerza listę parametrów służących do definiowania sygnatur – mówi Michał Bednarz, założyciel firmy CodeTwo, jedyny w Polsce specjalista z tytułem Microsoft MVP w dziedzinie Microsoft Outlook. – Parametry te to m.in. oddział i dział firmy, w której pracuje nadawca e-maila, przynależność do ściśle określonej grupy czy jednostki organizacyjnej Active Directory. Stopki definiowane są również na podstawie atrybutów AD, takich jak numer telefonu lub adres e-mai nadawcy. Administratorzy otrzymali też do dyspozycji funkcjonalny edytor HTML. Dzięki niemu można tworzyć profesjonalne stopki zawierające różne elementy HTML.

codetwo-exchange-rules-2007-1CodeTwo Exchange Rules 2007 2.0 umożliwia przetwarzanie wielu reguł dla jednej wiadomości, dzięki czemu do jednego e-maila można dołączyć kilka sygnatur. – Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób dołączać stopkę personalną bezpośrednio pod odpowiedzią oraz stopkę firmowa na samym dole wiadomości – wyjaśnia Michał Bednarz. – Inny możliwy scenariusz to dołączanie pełnej stopki personalnej przy pierwszej odpowiedzi na e-mail i stopki skróconej przy kolejnych odpowiedziach w danej konwersacji.

Przeczytaj także:   Mak i Adobe CS4: duet dla wymagających

Wydajność aplikacji podniesiono także poprzez wbudowanie pamięci podręcznej Active Directory. Kolejnymi nowościami przyspieszającymi pracami z CodeTwo Exchange Rules 2007 są również: asynchroniczne przetwarzanie wiadomości pocztowych, usprawnione przetwarzanie wiadomości w formacie RTF oraz ulepszony mechanizm wstawiania podpisów pod treścią odpowiedzi.

– Nowością w wersji 2.0 jest wsparcie dla najnowszych systemów serwerowych Microsoftu: Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008 – mówi Michał Bednarz. – Z myślą o naszych klientach usprawniliśmy system licencjonowania. Pozwala on na automatyczną aktywację oprogramowania przez Internet. Użytkownicy nie będą już musieli wysyłać do nas kodu rejestracji programu w celu otrzymania kodu aktywacji.

Program CodeTwo Exchange Rules 2007 rozwiązuje problem ujednolicenia stopek, podpisów i firmowego brandingu. Standaryzację sygnatur regulują przepisy prawa polskiego i unijnego. – Kodeks spółek handlowych nakłada na przedsiębiorstwa obowiązek dodawania do wysyłanych wiadomości pocztowych takich informacji, jak forma spółki, adres jej siedziby, numer identyfikacji podatkowej NIP, wysokość kapitału założycielskiego, itp. – wyjaśnia Michał Bednarz. – Nasz produkt dla Servera Microsoft Exchange jest odpowiedzią na te wymogi, kształtuje też wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa o spójnym brandingu.

Nowe funkcje programu CodeTwo Exchange Rules 2007:

•    zaawansowana integracja z Active Directory (AD) i możliwość definiowana różnych stopek i podpisów na podstawie różnych dodatkowych parametrów,
•    wbudowany nowy edytor HTML,
•    przetwarzanie wielu reguł dla jednej wiadomości,
•    wsparcie dla wszystkich języków narodowych,
•    współpraca z najnowszymi systemami serwerowymi Microsoftu: Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008,
•    usprawniony mechanizm wstawiania podpisów pod treścią odpowiedzi,
•    usprawnione przetwarzanie wiadomości w formacie RTF,
•    możliwość kopiowania reguł,
•    archiwizowanie wiadomości pocztowych przesyłanych przez serwer Exchange,
•    usprawnione narzędzie testowania reguł.

www.codetwo.pl/exchange-rules-2007

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]