28/05/2009

Profesjonalny branding z CodeTwo

Zaawansowana integracja z Active Directory, możliwość dołączania kilku sygnatur do jednej wiadomości, wsparcie dla Microsoft Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008 – to wybrane nowe funkcje programu CodeTwo Exchange Rules 2007. Wersja 2.0 aplikacji jest już dostępna na stronie producenta – spółki CodeTwo.

Program CodeTwo Exchange Rules 2007 pozwala definiować firmowe stopki, noty prawne i podpisy użytkowników w jednym miejscu bezpośrednio na serwerze Microsoft Exchange 2007. Dzięki temu nadawca wiadomości nie musi ręcznie wpisywać danych firmy czy dołączać do e-maila korporacyjnego loga. Procesy te odbywają się automatycznie, według reguł przetwarzania wiadomości zdefiniowanych przez administratora serwera Exchange. Aplikacja w wersji 2.0 wyróżnia się zaawansowaną integracją z Active Directory (AD), gdzie przechowywane są dane osobowe nadawców wiadomości. Na ich podstawie administrator tworzy szablony stopek i podpisów.

– Najnowsza wersja programu rozszerza listę parametrów służących do definiowania sygnatur – mówi Michał Bednarz, założyciel firmy CodeTwo, jedyny w Polsce specjalista z tytułem Microsoft MVP w dziedzinie Microsoft Outlook. – Parametry te to m.in. oddział i dział firmy, w której pracuje nadawca e-maila, przynależność do ściśle określonej grupy czy jednostki organizacyjnej Active Directory. Stopki definiowane są również na podstawie atrybutów AD, takich jak numer telefonu lub adres e-mai nadawcy. Administratorzy otrzymali też do dyspozycji funkcjonalny edytor HTML. Dzięki niemu można tworzyć profesjonalne stopki zawierające różne elementy HTML.

codetwo-exchange-rules-2007-1CodeTwo Exchange Rules 2007 2.0 umożliwia przetwarzanie wielu reguł dla jednej wiadomości, dzięki czemu do jednego e-maila można dołączyć kilka sygnatur. – Nasi klienci mogą teraz w łatwy sposób dołączać stopkę personalną bezpośrednio pod odpowiedzią oraz stopkę firmowa na samym dole wiadomości – wyjaśnia Michał Bednarz. – Inny możliwy scenariusz to dołączanie pełnej stopki personalnej przy pierwszej odpowiedzi na e-mail i stopki skróconej przy kolejnych odpowiedziach w danej konwersacji.

Wydajność aplikacji podniesiono także poprzez wbudowanie pamięci podręcznej Active Directory. Kolejnymi nowościami przyspieszającymi pracami z CodeTwo Exchange Rules 2007 są również: asynchroniczne przetwarzanie wiadomości pocztowych, usprawnione przetwarzanie wiadomości w formacie RTF oraz ulepszony mechanizm wstawiania podpisów pod treścią odpowiedzi.

– Nowością w wersji 2.0 jest wsparcie dla najnowszych systemów serwerowych Microsoftu: Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008 – mówi Michał Bednarz. – Z myślą o naszych klientach usprawniliśmy system licencjonowania. Pozwala on na automatyczną aktywację oprogramowania przez Internet. Użytkownicy nie będą już musieli wysyłać do nas kodu rejestracji programu w celu otrzymania kodu aktywacji.

Program CodeTwo Exchange Rules 2007 rozwiązuje problem ujednolicenia stopek, podpisów i firmowego brandingu. Standaryzację sygnatur regulują przepisy prawa polskiego i unijnego. – Kodeks spółek handlowych nakłada na przedsiębiorstwa obowiązek dodawania do wysyłanych wiadomości pocztowych takich informacji, jak forma spółki, adres jej siedziby, numer identyfikacji podatkowej NIP, wysokość kapitału założycielskiego, itp. – wyjaśnia Michał Bednarz. – Nasz produkt dla Servera Microsoft Exchange jest odpowiedzią na te wymogi, kształtuje też wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa o spójnym brandingu.

Nowe funkcje programu CodeTwo Exchange Rules 2007:

•    zaawansowana integracja z Active Directory (AD) i możliwość definiowana różnych stopek i podpisów na podstawie różnych dodatkowych parametrów,
•    wbudowany nowy edytor HTML,
•    przetwarzanie wielu reguł dla jednej wiadomości,
•    wsparcie dla wszystkich języków narodowych,
•    współpraca z najnowszymi systemami serwerowymi Microsoftu: Windows Server 2008 oraz Small Business Server 2008,
•    usprawniony mechanizm wstawiania podpisów pod treścią odpowiedzi,
•    usprawnione przetwarzanie wiadomości w formacie RTF,
•    możliwość kopiowania reguł,
•    archiwizowanie wiadomości pocztowych przesyłanych przez serwer Exchange,
•    usprawnione narzędzie testowania reguł.

www.codetwo.pl/exchange-rules-2007

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...