06/05/2009

Serwery IBM w ofercie Top Rental

Spółka Top Rental wprowadziła do swojej oferty wynajmu długoterminowego serwery IBM klasy x series i Power 6 wraz z szerokim wyborem rozwiązań storage. Oferta została wzbogacona o możliwość taniego zakupu wynajmowanego urządzenia co czyni z niej atrakcyjną formę finansowania zakupu i alternatywę dla kredytu czy leasingu.

–  Rozwiązania serwerowe IBM-a to klasyka w branży IT. Różnorodność konfiguracji tych serwerów sprawia, że zakres ich wykorzystania jest bardzo szeroki, od małego projektu outsourcingowego aż po rozbudowę zaawansowanego systemu IT w korporacjach.¬ – mówi Marek Straszak z firmy Top Rental.

ibm-power6-550

Nowa oferta z serwerami IBM zaproponowana przez Top Rental to długoterminowy wynajem wraz z opcją wykupienia sprzętu w preferencyjnych cenach. Po dwóch latach wynajmu, na zasadzie comiesięcznych rozliczeń, Top Rental oferuje zakup urządzenia w cenie tylko 1 procenta jego wyjściowej wartości. W przypadku najbardziej zaawansowanych serwerów, oszczędność może być na poziomie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

– Tego typu usługa jest w rzeczywistości alternatywnym sposobem na finansowanie zakupu sprzętu. Lepszym niż każda inna znana forma, włącznie z kredytem i leasingiem, które nakładają na nabywcę wiele ograniczeń. – tłumaczy Marek Straszak.

IBM System x3650

Spośród zaawansowanych urządzeń najczęściej wypożyczane są serwery i macierze dyskowe. Stanowią one około 30 procent wszystkich wypożyczeń sprzętu. Dwa lata temu było to 15 procent. Przewaga wynajmu nad leasingiem czy tradycyjnym zakupem, to między innymi minimum formalizmów, minimalne koszty wstępne, możliwość elastycznego kształtowania okresu wynajmu a także niezbędne wsparcie techniczne.

www.toprental.pl

Przeczytaj także:   Młody startup z Krakowa robi smart stolik

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]