Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/05/2009

Śledcza kamerka Geniusa

Genius, producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, zaprezentował elegancką kamerę internetową iSlim 1300AF. Model ten wyróżnia się przydatną technologią śledzenia twarzy i sensorem CMOS o rozdzielczości 1,3 mpix.

Urządzenie wyposażono również w funkcję auto-focus, która umożliwia uzyskanie jasnego i klarownego obrazu oraz dba o jego ostrość w czasie rzeczywistym. Obiektyw posiada specjalną przesłonkę, skutecznie chroniącą przed zabrudzeniami. Specjalny klips ułatwia mocowanie na monitorach LCD, przy czym pozwala także ustawić kamerę na płaskiej powierzchni.

islim1300af_l-1

Genius iSlim 1300AF posiada wbudowany mikrofon oraz przycisk do obsługi popularnych komunikatorów, takich jak MSN czy Skype. Produkt łączy się z komputerem przez port USB2.0 i nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Oprogramowanie dołączone przez producenta – WebMate, CrazyTalk Avatar Creator i CrazyTalk Cam Suite – pozwala wykorzystać pełnię możliwości sprzętowych.

Nowy model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i kosztuje 140 PLN brutto.

Wideo-recenzja kamery internetowej Genius iSlim 1300AF dostępna jest pod: tym adresem

Przeczytaj także:   Ultrabook Toshiba Portégé Z830

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   QUER Supreme – wideorejestrator do zadań ekstremalnych

Techcity na Facebooku