Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/05/2009

Springfull PokerStars.com

Konsole Wii. Netbooki. Sprzęt sportowy. Rozpoczął się Springfull PokerStars.com – najnowszy cykl turniejów on-line pokera texas holdem z atrakcyjnymi nagrodami.

Do 25 czerwca, w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.00 w serwisie PokerStars.com rozegrane zostaną wyjątkowe turnieje on-line pokera texas holdem z cyklu Springfull PokerStars.com. Na wszystkich początkujących i bardziej zaawansowanych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma konsole Wii Sport Pack z pięcioma grami: Wii Tennis, Wii Golf, Wii Baseball, Wii Boxing oraz Wii Bowling lub Netbooka Aristo Pico 840 /do wyboru/. Gracze, którzy uplasują się na 2 i 3 miejscu otrzymają torby sportowe EPT PokerStars.com z zestawem gadżetów /bluza EPT, 2 koszulki polo EPT, 2 tshirty, 2 czapki, pen drive 1 GB, card protector, 2 koszulki Polo PokerStars/. Kolejni zawodnicy, od 4 do 20 miejsca, otrzymają kupony na zakupy w sklepie internetowym merlin.pl o wartości 30 zł.
pmp_ps_springfull_pl_home
Równocześnie w ramach Springfull PokerStars.com prowadzony będzie ranking najlepszych 100 graczy. Zwycięzcy całego cyklu otrzymają:

Miejsce 1 – Rower o wartości 3.000 zł.
Miejsce 2 – Netbook Aristo Pico 840.
Miejsce 3 – Ekskluzywne żetony PokerStars.com oraz kupon na zakupy w sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.
Miejsca 4-20 – Kupon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.

“Springfull PokerStars.com to doskonała okazja do podszlifowania swoich pokerowych umiejętności”, mówi Marcin “Góral” Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta, członek prestiżowego Team PokerStars PRO, zdobywca trzeciego miejsca podczas European Poker Tour w Londynie i największej wygranej w historii polskiego pokera, blisko 1.500.000 zł. “Ja sam zaczynałem od tego typu turniejów. Biorąc w nich udział  można połączyć zabawę z nauką, przyjemne z pożytecznym. Dla wszystkich graczy to wyśmienity moment, żeby zmierzyć się ze strategiami obranymi przez innych zawodników i wyśmienita okazja aby poczuć się jak na prawdziwym turnieju – z towarzyszącą do ostatniego rozdania adrenaliną, determinacją, koncentracją i cennymi nagrodami”, dodaje Marcin Horecki.
pmp_ps_springfull_pl_nagrody
Aby zagrać w turniejach z cyklu Springfull PokerStars.com, wystarczy wejść na stronę internetową www.Springfull.pl lub www.PokerStars.com, zainstalować oprogramowanie i 3 godziny przed rozpoczęciem zawodów w zakładce Turnieje/Lokalne zarejestrować się w turnieju o nazwie “Springfull – tylko dla Polaków”.

Przeczytaj także:   Nowy wideorejestrator samochodowy - Peiying PY0017

www.pokerstars.com/pl


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku