13/05/2009

Springfull PokerStars.com

Konsole Wii. Netbooki. Sprzęt sportowy. Rozpoczął się Springfull PokerStars.com – najnowszy cykl turniejów on-line pokera texas holdem z atrakcyjnymi nagrodami.

Do 25 czerwca, w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.00 w serwisie PokerStars.com rozegrane zostaną wyjątkowe turnieje on-line pokera texas holdem z cyklu Springfull PokerStars.com. Na wszystkich początkujących i bardziej zaawansowanych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma konsole Wii Sport Pack z pięcioma grami: Wii Tennis, Wii Golf, Wii Baseball, Wii Boxing oraz Wii Bowling lub Netbooka Aristo Pico 840 /do wyboru/. Gracze, którzy uplasują się na 2 i 3 miejscu otrzymają torby sportowe EPT PokerStars.com z zestawem gadżetów /bluza EPT, 2 koszulki polo EPT, 2 tshirty, 2 czapki, pen drive 1 GB, card protector, 2 koszulki Polo PokerStars/. Kolejni zawodnicy, od 4 do 20 miejsca, otrzymają kupony na zakupy w sklepie internetowym merlin.pl o wartości 30 zł.
pmp_ps_springfull_pl_home
Równocześnie w ramach Springfull PokerStars.com prowadzony będzie ranking najlepszych 100 graczy. Zwycięzcy całego cyklu otrzymają:

Miejsce 1 – Rower o wartości 3.000 zł.
Miejsce 2 – Netbook Aristo Pico 840.
Miejsce 3 – Ekskluzywne żetony PokerStars.com oraz kupon na zakupy w sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.
Miejsca 4-20 – Kupon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.

“Springfull PokerStars.com to doskonała okazja do podszlifowania swoich pokerowych umiejętności”, mówi Marcin “Góral” Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta, członek prestiżowego Team PokerStars PRO, zdobywca trzeciego miejsca podczas European Poker Tour w Londynie i największej wygranej w historii polskiego pokera, blisko 1.500.000 zł. “Ja sam zaczynałem od tego typu turniejów. Biorąc w nich udział  można połączyć zabawę z nauką, przyjemne z pożytecznym. Dla wszystkich graczy to wyśmienity moment, żeby zmierzyć się ze strategiami obranymi przez innych zawodników i wyśmienita okazja aby poczuć się jak na prawdziwym turnieju – z towarzyszącą do ostatniego rozdania adrenaliną, determinacją, koncentracją i cennymi nagrodami”, dodaje Marcin Horecki.
pmp_ps_springfull_pl_nagrody
Aby zagrać w turniejach z cyklu Springfull PokerStars.com, wystarczy wejść na stronę internetową www.Springfull.pl lub www.PokerStars.com, zainstalować oprogramowanie i 3 godziny przed rozpoczęciem zawodów w zakładce Turnieje/Lokalne zarejestrować się w turnieju o nazwie “Springfull – tylko dla Polaków”.

www.pokerstars.com/pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...