Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/05/2009

Stare, dobre (i nie koniecznie) przeboje PRL-u

Na OPEN.FM dostępny dla słuchaczy jest nowy kanał – 333 Popkultowe Utwory PRL. Polacy mogą cofnąć się w przeszłość i słuchając muzyki z czasów wiecznych kolejek, filmów Barei i narodowych pochodów.

Nowy kanał oferuje najmodniejsze przeboje słuchane przez Polaków w czasach Polski Ludowej.  Włączając 333 Popkultowe Utwory posłuchać można twórczości artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Śpiewają więc m.in.: Krzysztof Krawczyk, TSA, Universe. Z zagranicznych utworów słuchacze mogą przypomnieć sobie m.in. utwory supermodnego w latach 80-tych duetu Modern Talking, Samanthy Fox czy Bad Boys Blue.

pd

Radio proponuje powrót do przeszłości w rytm autorskiego wyboru muzyki z minionej epoki. 333 utwory zebrał i ułożył Bartek Koziczyński.

Wraz z 333 Popkultowymi Utworami PRL OPEN.FM to już 50 kanałów z różnorodną muzyką. Niecałe dwa tygodnie temu OPEN.FM poszerzyło swoją ofertę o 4 kanały: Lejdis (dla pań), Feel de Groove, WEF (Warsaw Electronic Festival) i Odgłosy Natury.

www.open.fm

Przeczytaj także:   DVD+HD+VHS w jednym pudełku

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Call of Duty 4 ponownie w lidze HLC

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   GIGABYTE GV-N285OC-2GI – nowa karta graficzna z układem NVIDIA GeForce […]

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku