27/05/2009

Super Księga Podatkowa

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Pracując z aplikacją oszczędzamy czas związany ze żmudnymi i powtarzalnymi pracami księgowymi. Posiadamy informacje o firmie i klientach bez dodatkowego nakładu pracy oraz mamy możliwość symulowanych obliczeń spodziewanych podatków i składek ZUS. Przede wszystkim jednak, mamy pewność, że nasze prace księgowe są wykonane rzetelnie i prawidłowo.

skp_plyta_sredniProfesjonaliści wymieniają wiele zalet Super Księgi Podatkowej. Głównie mówią o możliwości rozpoczęcia pracy w dowolnym czasie w roku i stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w przepisach. Dodatkowo wiele działań w programie odbywa się automatycznie i domyślnie, ułatwiając pracę. Użytkownicy mogą liczyć na podpowiedzi i wskazówki systemu jak najlepiej obsługiwać program oraz możliwość księgowania próbnego. Ważnym udogodnieniem jest także obsługa klawiaturowa, bez konieczności stałej pracy z myszką, co usprawnia i przyspiesza działania. Program jest obecny na rynku długo, dlatego też jest stale rozbudowywany, na co wpływ mają doświadczenia producenta oraz uwagi użytkowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów program wspiera ich w bieżącej pracy, a jego układ jest odzwierciedleniem codziennych potrzeb. Wszystkie elementy są łatwo i szybko dostępne, a ekrany czytelne i przejrzyste. Dodatkowo system jest tak zaprojektowany, aby rzadziej używane elementy, były dostępne, ale jednocześnie nie przysłaniały zadań pierwszoplanowych.

Moje Biuro Rachunkowe obsługuje kilkanaście firm na uproszczonej księgowości i ryczałcie oraz zatrudnia pracowników. Korzystam z programu Super Księga Podatkowa, dzięki któremu  dokonuję niezbędnych zestawień, rejestrów, kontroluję obroty i rozliczenia, obsługuje dokumentację personalno-księgową itp. Wszystko mam w jednym miejscu – mówi Renata Kobierska z Biura Rachunkowego BMM.

Przeczytaj także:   Jesienny urodzaj w BLACK POINT

Tego typu program z założenia ma być pomocą prawną, dlatego tak ważna jest bieżąca aktualizacja zmieniających się przepisów. Z uwagi na fakt, że zmiany prawa następują i z początkiem, i w trakcie roku Super Księga Podatkowa posiada stałą aktualizację, dzięki której można być pewnym aktualności druków, stawek itp.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona o nowe elementy. Wprowadzono obsługę drukarek fiskalnych oraz nowe zestawienia magazynowe. W ramach zmian w przepisach nastąpiła aktualizacja zasad obliczania podatku dochodowego (progi, stawki, podatek liniowy, itd.) i dodano nowe wzory deklaracji podatkowych VAT i PIT.
Producentem programu jest  Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT.

Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:     390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:    650,- zł netto

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]