Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/05/2009

Super Księga Podatkowa

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Pracując z aplikacją oszczędzamy czas związany ze żmudnymi i powtarzalnymi pracami księgowymi. Posiadamy informacje o firmie i klientach bez dodatkowego nakładu pracy oraz mamy możliwość symulowanych obliczeń spodziewanych podatków i składek ZUS. Przede wszystkim jednak, mamy pewność, że nasze prace księgowe są wykonane rzetelnie i prawidłowo.

skp_plyta_sredniProfesjonaliści wymieniają wiele zalet Super Księgi Podatkowej. Głównie mówią o możliwości rozpoczęcia pracy w dowolnym czasie w roku i stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w przepisach. Dodatkowo wiele działań w programie odbywa się automatycznie i domyślnie, ułatwiając pracę. Użytkownicy mogą liczyć na podpowiedzi i wskazówki systemu jak najlepiej obsługiwać program oraz możliwość księgowania próbnego. Ważnym udogodnieniem jest także obsługa klawiaturowa, bez konieczności stałej pracy z myszką, co usprawnia i przyspiesza działania. Program jest obecny na rynku długo, dlatego też jest stale rozbudowywany, na co wpływ mają doświadczenia producenta oraz uwagi użytkowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów program wspiera ich w bieżącej pracy, a jego układ jest odzwierciedleniem codziennych potrzeb. Wszystkie elementy są łatwo i szybko dostępne, a ekrany czytelne i przejrzyste. Dodatkowo system jest tak zaprojektowany, aby rzadziej używane elementy, były dostępne, ale jednocześnie nie przysłaniały zadań pierwszoplanowych.

Moje Biuro Rachunkowe obsługuje kilkanaście firm na uproszczonej księgowości i ryczałcie oraz zatrudnia pracowników. Korzystam z programu Super Księga Podatkowa, dzięki któremu  dokonuję niezbędnych zestawień, rejestrów, kontroluję obroty i rozliczenia, obsługuje dokumentację personalno-księgową itp. Wszystko mam w jednym miejscu – mówi Renata Kobierska z Biura Rachunkowego BMM.

Przeczytaj także:   Epson Stylus Office BX310FN - sieciowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego biura

Tego typu program z założenia ma być pomocą prawną, dlatego tak ważna jest bieżąca aktualizacja zmieniających się przepisów. Z uwagi na fakt, że zmiany prawa następują i z początkiem, i w trakcie roku Super Księga Podatkowa posiada stałą aktualizację, dzięki której można być pewnym aktualności druków, stawek itp.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona o nowe elementy. Wprowadzono obsługę drukarek fiskalnych oraz nowe zestawienia magazynowe. W ramach zmian w przepisach nastąpiła aktualizacja zasad obliczania podatku dochodowego (progi, stawki, podatek liniowy, itd.) i dodano nowe wzory deklaracji podatkowych VAT i PIT.
Producentem programu jest  Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT.

Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:     390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:    650,- zł netto


Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Epson Stylus […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   60 milionów sprzedanych notebooków ThinkPad

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Samsung SF – notebooki dla estetów

Techcity na Facebooku