27/05/2009

Super Księga Podatkowa

Obecna od 15 lat na rynku Super Księga Podatkowa cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem firm oraz biur rachunkowych. Klienci sięgają po nią z chęcią, ze względu na jej czytelny interfejs oraz łatwość w obsłudze. Program stworzono w taki sposób, aby w jednym miejscu znalazły się najbardziej przydatne funkcje wykorzystywane przy rozliczaniu instytucji różnego typu.

Pracując z aplikacją oszczędzamy czas związany ze żmudnymi i powtarzalnymi pracami księgowymi. Posiadamy informacje o firmie i klientach bez dodatkowego nakładu pracy oraz mamy możliwość symulowanych obliczeń spodziewanych podatków i składek ZUS. Przede wszystkim jednak, mamy pewność, że nasze prace księgowe są wykonane rzetelnie i prawidłowo.

skp_plyta_sredniProfesjonaliści wymieniają wiele zalet Super Księgi Podatkowej. Głównie mówią o możliwości rozpoczęcia pracy w dowolnym czasie w roku i stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w przepisach. Dodatkowo wiele działań w programie odbywa się automatycznie i domyślnie, ułatwiając pracę. Użytkownicy mogą liczyć na podpowiedzi i wskazówki systemu jak najlepiej obsługiwać program oraz możliwość księgowania próbnego. Ważnym udogodnieniem jest także obsługa klawiaturowa, bez konieczności stałej pracy z myszką, co usprawnia i przyspiesza działania. Program jest obecny na rynku długo, dlatego też jest stale rozbudowywany, na co wpływ mają doświadczenia producenta oraz uwagi użytkowników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów program wspiera ich w bieżącej pracy, a jego układ jest odzwierciedleniem codziennych potrzeb. Wszystkie elementy są łatwo i szybko dostępne, a ekrany czytelne i przejrzyste. Dodatkowo system jest tak zaprojektowany, aby rzadziej używane elementy, były dostępne, ale jednocześnie nie przysłaniały zadań pierwszoplanowych.

Moje Biuro Rachunkowe obsługuje kilkanaście firm na uproszczonej księgowości i ryczałcie oraz zatrudnia pracowników. Korzystam z programu Super Księga Podatkowa, dzięki któremu  dokonuję niezbędnych zestawień, rejestrów, kontroluję obroty i rozliczenia, obsługuje dokumentację personalno-księgową itp. Wszystko mam w jednym miejscu – mówi Renata Kobierska z Biura Rachunkowego BMM.

Tego typu program z założenia ma być pomocą prawną, dlatego tak ważna jest bieżąca aktualizacja zmieniających się przepisów. Z uwagi na fakt, że zmiany prawa następują i z początkiem, i w trakcie roku Super Księga Podatkowa posiada stałą aktualizację, dzięki której można być pewnym aktualności druków, stawek itp.

Najnowsza wersja programu została wzbogacona o nowe elementy. Wprowadzono obsługę drukarek fiskalnych oraz nowe zestawienia magazynowe. W ramach zmian w przepisach nastąpiła aktualizacja zasad obliczania podatku dochodowego (progi, stawki, podatek liniowy, itd.) i dodano nowe wzory deklaracji podatkowych VAT i PIT.
Producentem programu jest  Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT.

Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:     390,- zł netto
Cena wersji dla biura rachunkowego:    650,- zł netto

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...