Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/05/2009

Wyrafinowana rozrywka – HP Pavilion dv7-2055ew

Sposób i zakres korzystania z nowych technologii, w tym notebooków, zmienia się coraz bardziej. Urządzenia z jednofunkcyjnych zmieniają się w wielozadaniowe, z biznesowych w rozrywkowe. Przykładem tego drugiego zastosowania jest nowy notebook HP Pavilion dv7-2055ew.

Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowaną technologię AMD. Dzięki wydajnemu procesorowi AMD Turion X2 Ultra oraz karcie graficznej ATI Mobility Radeon HD 4650 możemy m.in. oglądać filmy w rozdzielczości Full HD i grać w najnowsze gry komputerowe.

screen-2_hp-pavilion-seria-dv7-2055ew-1

Według przeprowadzonych przez firmę AMD badań AMD Notebook Study 66% użytkowników laptopów korzysta z nich do odtwarzania muzyki cyfrowej, 61% ogląda filmy a 43% gra w gry komputerowe. Nowe urządzenie firmy HP spodoba się wszystkim tym, którzy lubią wyrafinowany wygląd oraz mobilną rozrywkę na wysokim poziomie.

screen-1_hp-pavilion-seria-dv7-2055ew-1

Dwa wzory Imprint – Espresso, błyszczące czarne wykończenie z dyskretnym wzorem kół, lub Moonlight, subtelny wzór szarych linii unoszących się nad białym tłem, sprawią, że notebook HP Pavilion dv7-2055ew z pewnością przyciągnie liczne spojrzenia. Ekran o przekątnej 17,3 cala oferuje zachwycający, duży obraz.

screen-3_hp-pavilion-seria-dv7-2055ew-1
spechp

Cena detaliczna notebooka HP Pavilion dv7-2055ew wynosi od 4299 zł w zależności od konfiguracji.

Przeczytaj także:   Kompaktowa kamera Sanyo Dual Xacti DMX-CS1

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Panasonic SC-ZT1 – designerskie kino domowe bez kabli

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku