Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/06/2009

K2 dla projektu Nokia Światovi

Trwa wakacyjny konkurs Światovi, zorganizowany przez firmę Nokia. Konkurs przeznaczony jest dla osób, których pasją jest podróżowanie i odkrywanie ciekawych zakątków świata. Stronę konkursową przygotowała agencja K2 Internet.

Konkurs ruszył 1 czerwca natomiast potrwa do 13 lipca 2009 r.. Został przygotowany zarówno z myślą o podróżnikach,  jak i osobach, które na podróże nie mają czasu, ale lubują się w oglądaniu wakacyjnych zdjęć – mogą one oddawać swoje głosy na najciekawsze profile konkursowe. Rejestracja  głosujących już trwa, a samo głosowanie ruszyło 22 czerwca i potrwa do 13 lipca 2009 r.

swiatovi_profile

Mechanizm konkursu wykorzystuje platformą komunikacyjną Nokia Ovi Share, gdzie uczestnicy zamieszczają zdjęcia i pliki wideo, które zgłaszają do konkursu. Użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może założyć profil Światovca i jednocześnie otrzymuje wszelkie informacje niezbędne do stworzenia konta na Nokia Ovi Share, gdzie gromadzone są zdjęcia i wideo z niezapomnianych podróży po świecie. Dla ułatwienia sekcja Pytania i Odpowiedzi opisuje główne benefity Ovi Share tak, by użytkownik bez problemu mógł zacząć korzystać z licznych funkcji aplikacji po zsynchronizowaniu jej ze swoim telefonem komórkowym czy komputerem osobistym.

swiatovi_sg

Strona główna serwisu Światovi to oparta o technologię flash interaktywna mapa świata. Po założeniu profilu w konkursie i zamieszczeniu albumów podróżniczych na Nokia Ovi Share, Światovcy pojawiają się na mapie w postaci pulsujących, niebieskich kropek. Po kliknięciu na jedną z nich trafiamy na profil wybranego Światovca.
Mikrowitryna wspierana jest przez kampanię mailingową w Internecie. Celem kampanii jest  zachęcenie pasjonatów podróży do wzięcia udziału w konkursie i zarejestrowania się na Ovi Share, dzięki któremu będąc nawet w najdalszym zakątku na ziemi można bezpośrednio dokumentować swoje wyprawy używając telefonu komórkowego.

Dla najciekawszego profilu Światovca przewidziano nagrodę w postaci bonów turystycznych na kwotę 20 tysięcy złotych. Kolejne osoby mają szansę wygrać nowoczesne telefony Nokia z nawigacją oraz plecaki Slazenger.

Przeczytaj także:   Samsung S9110 - komórka na rękę

http://pl.nokia.pl/swiatovi


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku