02/06/2009

Logitech Cooling Pad N100 – poczuj się komfortowo

Firma Logitech zapowiedziała premierę wyposażonej w system chłodzenia podstawki pod laptopy Logitech Cooling Pad N100.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy wynika, że coraz częściej z komputerów przenośnych korzystamy siedząc wygodnie na kanapie (60% badanych), a nadmierne ciepło emitowane przez notebooka jest jedną z niedogodności najczęściej wskazywanych przez respondentów. Co więcej, 43% spośród użytkowników laptopów obawia się, że może ono nawet prowadzić do spowolnienia pracy i uszkodzenia komputera.

39802_6_1

Logitech Cooling Pad N100 optymalizuje przepływ powietrza i umożliwia chłodzenie obudowy notebooka, niezależnie od tego czy pracujemy przy biurku, na kanapie, czy w łóżku. Wyprofilowaną podkładkę wyposażono we wbudowany wiatraczek. Urządzenie zasilane jest poprzez podłączenie do portu USB. Zastosowany w Logitech Cooling Pad N100 system wentylacyjny zapewnia optymalną  cyrkulację powietrza. Wytrzymała konstrukcja podstawki chroni wiatrak przez kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Logitech Cooling Pad N100 charakteryzuje się ponadto wysoką energooszczędnością. Kabel USB o niskim poborze mocy sprawia, że urządzenie pracuje przy minimalnym obciążaniu baterii notebooka.

39791_6_1

Zaprezentowana w grudniu 2008 r. Logitech Comfort Lapdesk to pierwsza z podstawek Logitech. Produkt chroni użytkownika przed nadmiernym gorącem emitowanym przez notebook dzięki czterem, specjalnie zaprojektowanym warstwom. Dolna została skonstruowana przy użyciu miękkiej, oddychającej tkaniny (często używanej przy produkcji sprzętu sportowego) oraz komory przepuszczającej powietrze pomiędzy podstawą podpórki a jej górną warstwą, tak aby zoptymalizować odprowadzani ciepła.  Co więcej, dzięki specjalnemu profilowi, podstawka dotyka nóg użytkownika tylko w czterech miejscach, zapewniając tym samym swobodny przepływ powietrza oraz odpowiednią amortyzację.

39807_6_1

Podstawka Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia Logitech® Cooling Pad N100 wynosi 129 PLN. Podstawka Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks jest dostępna w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 169 PLN.

Przeczytaj także:   Z tabletów i smartfonów na HDTV

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]