Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/06/2009

Logitech Cooling Pad N100 – poczuj się komfortowo

Firma Logitech zapowiedziała premierę wyposażonej w system chłodzenia podstawki pod laptopy Logitech Cooling Pad N100.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy wynika, że coraz częściej z komputerów przenośnych korzystamy siedząc wygodnie na kanapie (60% badanych), a nadmierne ciepło emitowane przez notebooka jest jedną z niedogodności najczęściej wskazywanych przez respondentów. Co więcej, 43% spośród użytkowników laptopów obawia się, że może ono nawet prowadzić do spowolnienia pracy i uszkodzenia komputera.

39802_6_1

Logitech Cooling Pad N100 optymalizuje przepływ powietrza i umożliwia chłodzenie obudowy notebooka, niezależnie od tego czy pracujemy przy biurku, na kanapie, czy w łóżku. Wyprofilowaną podkładkę wyposażono we wbudowany wiatraczek. Urządzenie zasilane jest poprzez podłączenie do portu USB. Zastosowany w Logitech Cooling Pad N100 system wentylacyjny zapewnia optymalną  cyrkulację powietrza. Wytrzymała konstrukcja podstawki chroni wiatrak przez kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Logitech Cooling Pad N100 charakteryzuje się ponadto wysoką energooszczędnością. Kabel USB o niskim poborze mocy sprawia, że urządzenie pracuje przy minimalnym obciążaniu baterii notebooka.

39791_6_1

Zaprezentowana w grudniu 2008 r. Logitech Comfort Lapdesk to pierwsza z podstawek Logitech. Produkt chroni użytkownika przed nadmiernym gorącem emitowanym przez notebook dzięki czterem, specjalnie zaprojektowanym warstwom. Dolna została skonstruowana przy użyciu miękkiej, oddychającej tkaniny (często używanej przy produkcji sprzętu sportowego) oraz komory przepuszczającej powietrze pomiędzy podstawą podpórki a jej górną warstwą, tak aby zoptymalizować odprowadzani ciepła.  Co więcej, dzięki specjalnemu profilowi, podstawka dotyka nóg użytkownika tylko w czterech miejscach, zapewniając tym samym swobodny przepływ powietrza oraz odpowiednią amortyzację.

39807_6_1

Podstawka Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia Logitech® Cooling Pad N100 wynosi 129 PLN. Podstawka Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks jest dostępna w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 169 PLN.

Przeczytaj także:   Czytnik do smartfonów z funkcją OTG

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku