Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/06/2009

MapaMap ostrzega o przejazdach kolejowych

Najnowsza edycja nawigacji MapaMap, przygotowana specjalnie na tegoroczne wakacje, wprowadza nową funkcjonalność polegającą na ostrzeganiu przed przejazdami kolejowymi. MapaMap ostrzega także przed czarnymi punktami oraz fotoradarami, co czyni ją wyjątkowo bezpieczną nawigacją, przydatną w wakacyjnej podróży nie tylko do wyznaczania trasy. Dodatkowo każdy, kto dokona zakupu nowej wersji map w sklepie internetowym na stronie www.MapaMap.pl otrzyma bezpłatnie 90 dniową wersję pakietu Kaspersky Internet Security 2009.

Bezpieczeństwo i dokładność to najważniejsze elementy, na które przed wakacjami postawiła nawigacja MapaMap. Aby swoim użytkownikom zapewnić maksymalny komfort podróży, system może jednocześnie ostrzegać o 3 wybranych obiektach POI. Tymi obiektami mogą być miedzy innymi: przejazdy kolejowe, czarne punkty lub fotoradary.

mapamap-screen-pogladowy

„Wszyscy wiemy, że wiele osób rok rocznie ginie w wypadkach samochodowych na przejazdach kolejowych, dlatego postanowiliśmy żeby to właśnie nasza nawigacja zrobiła pierwszy krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa na drogach” mówi Anna Trzeskowska, Dyrektor Zarządzający w IMAGIS S.A.

przejazd-kolejowyW parze z bezpieczeństwem idzie także dokładność, dlatego na wakacje MapaMap oferuje najnowszy pakiet map cyfrowych Polski (oznaczony symbolem PL_2686-200903). Zbieranie danych do tego pakietu zakończyło się w marcu 2009, a nowe mapy charakteryzują się następującymi liczbami: Ponad 2,3 miliona punktów adresowych, 3069 planów miast i miejscowości (w tym 2686 szczegółowych planów z dokładnymi adresami), ponad 407 tys. km dróg ogółem (w tym 308 039 km dróg asfaltowych), 16 miast zawierających budynki 3D, 28 miast zawierających obrysy budynków, 167 tys. obiektów POI takich jak: hotele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty, szpitale, apteki, warsztaty samochodowe oraz wiele innych przydatnych w podróży, miedzy innymi: przejazdy kolejowe, czarne punkty i fotoradary.

ustawienie-poiDla wszystkich dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, którzy chcieliby się zaopatrzyć w najnowszy pakiet map cyfrowych, producent przewidział specjalną akcję promocyjną, która również związana jest z bezpieczeństwem. Każdy użytkownik, który zakupi w miesiącu czerwcu w sklepie internetowym na stronie www.MapaMap.pl, nowy pakiet map cyfrowych, lub dowolny inny produkt otrzyma bezpłatnie 90 dniową wersję oprogramowania antywirusowego Kaspersky Internet Security 2009.

Przeczytaj także:   Plantronics Bluetooth Discovery 975

Dodatkowo do końca czerwca 2009 przedłużona zostaje specjalna promocja cenowa na mapy, w której wszystkie jednorazowe aktualizacje map oferowane są w cenie 59 PLN.


Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku