Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/06/2009

Maxcube wprowadza na rynek uniwersalną obudowę Shark 316

Maxcube International prezentuje zaawansowane rozwiązanie stosowane w obudowach dysków twardych. Atrakcyjna wizualnie obudowa posiada wskaźniki aktywności w postaci diod LED, obsługuje urządzenia ATA/ATAPI skonfigurowane zarówno jako master (nadrzędne), jak i slave (podrzędne).  

Maxcube International rozszerza swój wachlarz obudów do dysków twardych wprowadzając na rynek nową obudowę do napędów 3,5” SATA I/II. Kompaktowa obudowa została zaprojektowana tak, aby umożliwiać obsługę urządzeń ATA i ATAPI skonfigurowanych zarówno jako master (nadrzędne), jak i  slave (podrzędne).  Zapewnia ona dużą prędkość przesyłu danych dzięki portowi USB 2.0, jak również kompatybilność wsteczną z USB v1.1. Shark 316 umożliwia transfer danych z prędkością od 12 Mb/s (Full Mode) do 480 Mb/s (High Mode).

shark316

Obudowa o czarnym matowym kolorze ma wymiary 188x121x31 mm. Wykonana z plastikowej warstwy ABS 94V0 z aluminiową pokrywą została wzmocniona wewnętrznymi metalowymi osłonami, które chronią dysk przed wstrząsami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Przycisk włączania i wyłączania umieszczony jest na tylnym panelu.

Shark 316 jest wyposażona w zasilacz 12V/2A DC. Na obudowie znajdują się wskaźniki zasilania i aktywności (diody LED) dla twardych dysków.  Obudowa Shark 316 jest kompatybilna z następującymi systemami operacyjnymi: Windows ME/ 2000/ XP/ Vista or Mac OS 9x/10x i wyżej, jak również z Linux z jądrem 2.4.1.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 16,70 Euro.

Przeczytaj także:   Nowoczesny modem BandLuxe C320

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Stary komputer sporo nas kosztuje

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Synology DX510 – urządzenie zwiększające pojemność dysków sieciowych Synology DiskStation

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku