Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/06/2009

Muzyka, wideo i gry na iPhone 3G S – łatwe płatności z ClickandBuy

Wszyscy klienci iTunes w Europie mogą obecnie pobierać kontent dla iPhone 3G S z serwisu iTunes Store, dokonując bezpośredniej płatności za pomocą ClickandBuy – wiodącego na świecie systemu płatności internetowych. Już przed wprowadzeniem na rynek nowego modelu iPhone 3G S firmy Apple, tysiące klientów pobrało muzykę i aplikacje internetowe, płacąc za pomocą systemu ClickandBuy, partnera iTunes. Na tym nie koniec boomu – zanotowano 40% wzrost pobrań pakietu iPhone, opłacanych poprzez ClickandBuy.

Nowy iPhone 3G S to obietnica jeszcze większego iFunu dla swoich fanów. W celu pobrania ulubionej muzyki i odjazdowych aplikacji w iTunes Store wystarczy tylko jednorazowe wpisanie nazwy użytkownika i hasła do systemu ClickandBuy. Ta wiodąca na świecie platforma muzyczna, oferująca ponad 10 milionów utworów, jest również numerem jeden wśród aplikacji internetowych. Obecnie użytkownicy iPhone mogą w serwisie iTunes App Store wybierać spośród 50 000 aplikacji. Pełna oferta iTunes dostępna jest dla wszystkich wersji iPhone.

photos-software-youtube-20090608

ClickandBuy, wieloletni europejski partner serwisu iTunes, oferuje również swoim 12 milionom klientów odpowiednio high-technology-accelerometer-20090608dobrany sprzęt firmy Apple i akcesoria audio dostępne w internetowym sklepie redcoon.pl. Proste i szybkie zakup muzyki i aplikacji, za które można w bardzo wygodny sposób zapłacić dzięki systemowi ClickandBuy. ClickandBuy to 10 lat doświadczenia na całym świecie w zakresie dokonywania zakupów i płatności za muzykę, gry, oprogramowanie, ebooki itp.

Wkrótce ClickandBuy zaoferuje swoim klientom korzystającym z iTunes jeszcze bardziej komfortowe rozwiązanie, opierające się na własnych programach zintegrowanych w Tunes dla iPhone’a.

Przeczytaj także:   Promocyjne zestawy kompletnych narzędzi 3D

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Kujawsko-Pomorski Konwent Informatyków

Techcity na Facebooku