02/06/2009

Nowa strona Amoris 6010 firmy Maxcube

Po sukcesach, ogromnym zainteresowaniu i nagrodach dla obudowy Amoris 6010, Maxcube International, kreator marki, uruchomił specjalną stronę internetową poświęconą produktowi. Można tam znaleźć informacje na temat danych technicznych, projektu oraz informacje o aktualnościach i nagrodach. 

Flagowy produkt firmy Maxcube – obudowa Amoris 6010 – została po raz pierwszy zaprezentowana podczas targów CeBIT 2009 i natychmiast zyskała zainteresowanie użytkowników, mediów i dystrybutorów. W ciągu kilku tygodni obudowa o unikatowym wyglądzie przeznaczona dla graczy zyskała pozytywne opinie i nagrody. Dla Maxcube International sukces nowego produktu stanowił bodziec do stworzenia specjalnej strony internetowej poświęconej obudowie Amoris 6010, dedykowanej specjalnie dla fanów i użytkowników sprzętu.

amoris-1

Futurystyczny projekt z charakterystycznymi przekątnymi liniami ma podkreślać indywidualizm i wzmacniać doznania zaawansowanych graczy podczas użytkowania sprzętu. Struktura powierzchni obudowy Amoris 6010 została zainspirowana eksplozją i tajemniczą siłą meteorytu. Strona internetowa również nawiązuje do tej stylistyki.
Użytkownicy odwiedzający witrynę będą mogli znaleźć informacje o koncepcji projektu prowadzącej do unikatowego wyglądu obudowy. Co charakterystyczne, niebieskie podświetlenie diodami LED wydobywające się z wnętrza obudowy, przecinane przekątnymi liniami, nadaje wyjątkową atmosferę całemu pomieszczeniu, w którym znajduje się obudowa.

maxcube_amoris

Wśród funkcjonalności Amoris 6010 warto wymienić rzadko spotykane cechy, takie jak podwójne drzwiczki umożliwiające lepszą ochronę przed kurzem, system chłodzenia płynem dla amatorów overclockingu, uruchamiany specjalnym przyciskiem oraz funkcję CMOS, umożliwiającą łatwe przywracanie domyślnych ustawień fabrycznych.

a123

www.maxcube.com/Amoris

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...